متن نامه عذرخواهی حجاریان از احمد توکلی

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس نامه عذرخواهی سعید حجاریان از وی به دلیل طرح یک ادعا را منتشر کرد.

احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی مطلبی به موضوع ادعای تحویل یک چاپخانه توسط دولت اصلاحات به وی که از سوی «سعید حجاریان» مطرح شده بود پرداخت و در ادامه نامه عذرخواهی حجاریان را منتشر کرد.

متن گزارش احمد توکلی به شرح زیر است:

«چند سال پیش آقای دکتر سعید حجاریان طی مصاحبه ای ادعا کرده بود که دولت آقای خاتمی چاپخانه ای را به  من به عنوان مدیر مسئول روزنامه فردا داده که من آن را برای کاسبی شخصی در اختیار پسرم گذاردم.

هر چند این ادعا کاملا خلاف واقع را در همان نشریه تکذیب کردم، اما هر از گاهی اینجا و انجا، همان حرف ها تکرار میشد. چند روز پیش نامه ای از آقای حجاریان به دستم رسید که میخوانید. حالا که ایشان کار خویش را اصلاح کرد و حقیقت آشکارتر شد. از این بابت تشکر می‌کنم.

متن نامه عذرخواهی  حجاریان از احمد توکلی

متن نامه آقای حجاریان بدین شرح است:

برادر گرامی اقای دکتر احمد توکلی

باسلام وارزوی توفیق

بعد از مصاحبه ای  که چند سال پیش با مجله اندیشه پویا کرده ودر ان ادعا کردم که شما از دولت اقای خاتمی  برای روزنامه فردا چاپخانه ای گرفته اید دستگاه تبلیغی دولت معجزه سخن مرا بهانه ای برای رانت جو خواندن شما کرد.

من مترصد بودم تا دولت عوض شود تا پس از تحقیق جبران مافات کنم واکنون بعد از تحصیل اسناد (که انرا برای شما میفرستم) به قطع می گویم که روزنامه فردا جز دستگاه لیتوگرافی ابزار دیگری دریافت نکرده است واز بابت این سهو پوزش میخواهم وامیدوارم  در استانه انتخابات این موضوع مستمسکی برای حمله به شما قرار نگیرد. توفیق رفیق راهتان در زمینه مبارزه با فساد بخصوص فساد سیاسی باد.

 وما أبرئ نفسي أن النفس لأمارة بالسوء ألا ما رحم ربي أن ربي غفور رحيم

سعید حجاریان»

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید