مجموعه دوجلدی فلسفه علمی با گرداوری آثار دانشمندان بزرگ توسط انتشارات علمی و فرهنگی تجدید چاپ شد

0

گیگر:

نتشارات علمی و فرهنگی مجموعه دو جلدی فلسفه علمی با گرداوری آثار برگزیده دوازده دانشمند بزرگ تاریخ – از لوکرسیوس یو نانی گرفته تا اینشتین آلمانی – این کتاب امکان مرور سریع سیر دانش را به خواننده پرسشگر و علاقمند می دهد.

گروه ادبیات، نشر و رسانه: انتشارات علمی و فرهنگی مجموعه دو جلدی فلسفه علمی با گرداوری آثار برگزیده دوازده دانشمند بزرگ تاریخ – از لوکرسیوس یو نانی گرفته تا اینشتین آلمانی – این کتاب امکان مرور سریع سیر دانش را به خواننده پرسشگر و علاقمند می دهد.

مجموعه دوجلدی فلسفه علمی با گرداوری آثار دانشمندان بزرگ توسط انتشارات علمی و فرهنگی  تجدید چاپ شد

به گزارش بولتن نیوز، جلد اول این کتاب شامل آثاری از لوکرسیوس، نیکولاس کپرنیک، فرانسیس بیکن، رنه دکارت، آگوست کنت و چارلز داروین می باشد که به کوشش مترجمان : منوچهر تسلیمی، سید حسن تقی زاده، رضا زاده شفق، محمد علی فروغی، ابوطالب صارمی، محمود بهزاد و محمود صناعی توسط انتشارات علمی و فرهنگی در سال 1394 تجدید چاپ شده است.
جلد دوم این کتاب شامل آثاری از هانری برگسون، زیگموند فروید، آلفرد نورث، وایتهد، آرتور استنلی ادینگتون، جیمز جینز و آلبرت اینشتین می باشد که به کوشش مترجمان: سید عبدالله انوار، محمود صناعی، احمد آرام، محمد حسین تمدن و ابوطالب صارمی توسط انتشارات علمی و فرهنگی در سال 1394 تجدید چاپ شده است.

مجموعه دوجلدی فلسفه علمی با گرداوری آثار دانشمندان بزرگ توسط انتشارات علمی و فرهنگی  تجدید چاپ شد

علاقمندان و پژوهشگران می توانند این کتاب را از فروشگاه های انتشارات علمی و فرهنگی واقع در خیابان انقلاب تهیه کنند.

فروشگاه : خیابان انقلاب/ روبه روی در اصلی دانشگاه تهران/ تلفن فروشگاه: 66400786-16
تلفن اداره مرکزی و مرکز پخش: 88677544-45

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید