مجوز ارشاد به‌نام «گروه موسیقی محلی اسپانیا» صادر شده است

0

گیگر:

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حاشیه‌های اجرای گروه موسیقی اسپانیایی در ایران توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش بولتن نیوز، فرزاد طالبی در پاسخ به اینکه مجوز وزارت ارشاد برای گروهی که با عنوان «جیپسی کینگز» به ایران آمده و به اجرای موسیقی پرداخته‌اند با چه عنوانی صادر شده است، گفت: مجوزی که برای اجرای گروه موسیقی اسپانیایی در تالار وحدت طی روزهای گذشته از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده، به نام «گروه موسیقی محلی اسپانیا» بوده و از همان ابتدا هم عنوانی با نام «جیپسی‌کینگز» در این مجوز وجود نداشت کما اینکه در تبلیغات محیطی کنسرت نیز عنوان «گروه موسیقی محلی اسپانیا» برای این کنسرت نوشته شده است.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2016/09/2028558.jpg

وی افزود: قبل از صدور مجوز برگزاری این کنسرت در تالار وحدت،  استعلام از مراجع ذی صلاح از طرف دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده و مطمئن باشید اگر استعلامات انجام گرفته از مراجع ذیصلاح منفی بود، قطعاً این کنسرت نیز برگزار نمی شد.

براساس این گزارش در چند روز اخیر برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند برگزارکنندگان این کنسرت در حالی در تبلیغات خود از حضور خواننده گروه جیپسی کینگز خبر داده‌اند که وی خواننده اصلی گروه نیست.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید