محبوب‌ترین بازی گوشی‌های هوشمند در تاریخ آمریکا

0

گیگر :

همه یا در حال بازی با پوکمون گو (Pokemon Go) هستند تا در مورد این بازی صحبت می‌کنند. برند پوکمون پس از ارائه نسخه مبتنی بر واقعیت افزوده این بازی که بازیکنان را به مربیان پوکمون تبدیل می‌کند، حتی محبوب‌تر از قبل شده است. خبر خوب برای بچه‌هایی که با این بازی و کارتون‌هایش بزرگ شده‌اند و همواره آرزو داشتند پوکمون واقعی بود، این است که بازی پوکمون گو تقریباً به آرزوی شما نزدیک شده است.

بازی پوکمون گو بدین شکل است که روی نقشه تعدادی پوکمون مشاهده می‌کنید که برای دستیابی به آن‌ها باید از خانه خارج شده و محل نشان داده شده روی نقشه بروید. سپس می‌توانید با پوکمون‌ها مبارزه کنید، آن‌ها را دستگیر کنید یا آن‌ها را بزرگ یا معامله کنید.

این بازی در آمریکا به محبوب‌ترین بازی گوشی‌های هوشمند تاریخ تبدیل شده است. طبق گزارش مؤسسه سوروی مانکی، میانگین روزانه بالاترین تعداد کاربران گوشی‌های هوشمندی که پوکمون گو بازی می‌کنند، از میانگین بالاترین تعداد کاربرانی که کندی کراش ساگا بازی می‌کردند، بیشتر شده است. به یاد داشته باشید این آمار تنها در مورد کاربران گوشی‌های هوشمند ایالات متحده آمریکا است. همزمان با این رویداد، تعداد کاربران روزانه کندی کراش ساگا به ۹۳ میلیون نفر در روز از سراسر جهان و بر روی دستگاه‌های همراه مختلف رسیده است.

بازی پوکمون گو با میانگین ۲۱ میلیون نفری کاربران گوشی‌های هوشمندی که در سراسر آمریکا سعی می‌کنند پوکمون‌ها را بگیرند، در حال تاریخ‌نویسی است. این بازی به زودی در دستگاه‌های اندرویدی، اسنپ‌چت را مغلوب خواهد کرد و احتمالاً به زودی به بزرگ‌ترین کاربر داده‌های نقشه گوگل‌مپز تبدیل خواهد شد.

از زمانی که پوکمون گو عرضه شده، ارزش سهام شرکت نینتندو در حال افزایش است و احتمالاً سرمایه‌گذاران این شرکت بار دیگر رکورد خود را خواهند شکست. قبل از هر چیزی باید بگوییم این بازی رایگان است و از پرداخت درون‌برنامه‌ای بهره می‌برد. کاربران پس از جمع‌‌آوری انبوهی از پوکمون‌ها احتمالاً به پرداخت درون‌برنامه‌ای نیاز خواهند داشت.

احتمالاً مهم‌ترین چالش شرکت نینتندو و کارمندانش این خواهد بود که محبوبیت این بازی را حفظ کنند. سومین بازی محبوب در تاریخ آمریکا، بازی درو سامثینگ (Draw Something) است که در سال ۲۰۱۲ به شدت پرطرفدار بود. با این حال این بازی پس از مدت کوتاهی محبوبیت خود را از دست داد.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید