«محمد رسول الله (ص)» ۱۲ میلیاردی شد/ استقبال مردم از انیمیشن «شاهزاده روم»

0

به نقل از گیگر:

به گزارش سینماپرس، فروش فیلم «محمد رسول الله» شب گذشته بیش از ۷۵ میلیون تومان بوده و ظرف سه روز گذشته فروش فیلم از ۱۲ میلیارد تومان عبور کرده است اما به دلیل اکران گسترده فیلم در شهرستان ها هنوز آمار دقیقی از فروش شهرستان ها در دست نیست.

مدیر پخش حوزه هنری درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» گفت: فروش فیلم بسیار خوب بوده است و طول این سالها انیمیشن با این اقبال مواجه نشده بود. این فیلم روز چهارشنبه ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در تهران و پنج شنبه ۱۳ میلیون تومان فروش داشت.

وی درباره سالن های این فیلم گفت:  ۱۰ سالن کامل فیلم در اختیار دارد که با توجه به اقبال مخاطبین سالن های دانش آموزی که نصف روز فیلم را نمایش می دهند نیز در تلاشند تا سالن کامل در اختیار فیلم قرار دهند. 

فیلم سینمایی «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» نیز ۹ شب نمایش داشته که تاکنون در تهران به فروش ۱۶۵ میلیون تومان دست یافته است این فیلم ظرف سه روز گذشته در سالن های شهرستان به نمایش درآمده که۲۰ میلیون نیز در شهرستان فروش داشته است. 

فروش این فیلم در شب گذشته (۱۴ آبان) در تهران به فروش ۳۴ میلیونی دست یافت در تهران ۱۸ سالن در اختیار دارد.

همچنین فروش فیلم سینمایی ۳۶۰ درجه به ۴۱۰ میلیون تومان رسید که در تهران فروش فیلم ۳۳۰ میلیون تومان و در شهرستان ۸۰ میلیون تومان بوده است. فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» نیز به فروش ۱۳۰ میلیون تومان در تهران دست یافت . این فیلم در هفته جاری در شهرستان ها به نمایش درمی آید. 

پاسخ دهید