محمد علیزاده ˝بی‌حوصله˝ روی صحنه رفت

0

گیگر:

این کنسرت به همت شرکت “ایران گام “، پنجشنبه دوم اردیبهشت ما در دو سئانس برگزار شد. در ابتدای این برنامه علیزاده روی صحنه‌ای ایستاد که دکور آن را دیوارهایی با عکس‌های زیبا از پدران مهربان این سرزمین تشکیل داده بود.

به گزارش بولتن نیوز، “هواتو کردم”، “این اولین باره” و “زخم” قطعاتی بود برای خوش‌آمد گویی محمد علیزاده به مهمانانش که با همراهی ارکسترش اجرا شد.

با اجرای “کجا میری” بود که برخی هواداران متوجه حضور نداشتن عظیم روحانی نوازنده گیتار آکوستیک گروه محمد علیزاده در این کنسرت شدند، اما علی شهبازی نوازنده گیتار الکتریک گروه” جای خالی عظیم روحانی را با نواختن گیتار آکوستیک پر کرد.

علیزاده پس از اجرای “فکرشم نکن”، داریوش بابائیان را معرفی کرد و به خواندن قطعه‌ “بی‌حوصله” با همراهی گروهش پرداخت و سپس با تک‌نوازی رهبر ارکستر خود “خیلی خوشحالم” را در فضایی آرام به گوش هوادارانش رساند.

محمد علیزاده قبل از اجرای لحظاتی از دو قطعه‌ی “دل بی تو غم‌زده” و “اشتباه” علاوه بر تبریک تولد اشکان موسوی نوازنده ویولن گروهش به خاصیت و اتفاقات خوب هر فصل به اشاره کرد و گفت: البته بهترین کارهای من در فصل پاییز منتشرشده است.

“غم دنیاس”، “سرزنش” و “برگرد” سه قطعه انتخابی از آخرین آلبوم منتشرشده‌ این خواننده‌ی پاپ، پایان‌بخش اولین قسمت کنسرت بود. در ادامه بخش همیشگی کنسرت‌های محمد علیزاده که در آن به معرفی اعضای ارکسترش می‌پردازد شروع‌کننده ادامه‌ی اجرا بود.

محمد شعبانی (پرکاشن)، علی شهبازی (گیتار الکتریک و سرپرست ارکستر)، علی پور نگهبان (گیتار بیس)، احمد میرزا زاده (بوزوکی)، ایمان ذاکری (درامز)، اشکان موسوی (ویلن)، سعید عباسی (کیبورد)، اشکان صدیق آذر (لانچ من) اعضا وامیرحسین اویسی رهبر این ارکستر بود.

علیزاده سپس از حسین‌خانی مدیرعامل شرکت “ایران گام ” تشکر و اجرای قطعه “همینه که هست” را آغاز کرد و در خصوص دکور صحنه گفت: این عکس‌ها را به احترام تمامی پدرها و به مناسبت روز پدر قراردادم.

وی در ادامه اضافه کرد: اجرای قطعه “آرامش” را تقدیم به خدایی می‌کنم که به هرجایی رسیدم از لطف اوست و از او می‌خواهم پدرهامون همیشه باشند و حالشون خوب باشد.

در پایان خواننده‌ قطعه “جز تو” در بین درخواست‌های فراوان برای اجرای این قطعه از تمامی دست‌اندرکاران برگزاری این کنسرت و عوامل خبری تشکر کرد و با اطاعت از هوادارانش، قطعه “جز تو” قطعه پایانی اولین کنسرت سال 95 شد.

کنسرت محمد علیزاده جمعه شب نیز در دو سئانس برگزار می‌شود. این کنسرت به دلیل استقبال زیاد در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت‌ماه نیز تمدید شده است.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید