محک خوردن اطلاعات جغرافیایی توسط یک بازی جدید در نقشه گوگل

0

همراه شدن با توریست‌ها برای دیدن مناظر جذاب و شگفت‌انگیز کار آسانی است. اما آیا شما تمامی مکان‌هایی که از آنها بازدید می‌کنید را می‌شناسید؟

SuperBreak که یک متخصص در زمینه سفر به حساب می‌آید، یک بازی زیبا از طریق قابلیت StreetView گوگل طراحی کرده است که با نام ?Where in th World شناخته می‌شود. توسط این باری شما می‌توانید اطلاعات جغرافیایی خود را محک بزنید.

این اپلیکیشن ۱۸۰ مکان تفریحی و جذاب در دنیا را شامل می‌شود که تصاویر آن از اپلیکیشن اینستاگرام استخراج شده است. مناطق اشاره شده به ۵ قسمت مختلف دسته بندی شده است:

  • تاریخی
  • جاذبه‌های رویایی
  • سرگرمی
  • سفر
  • طبیعت

هر مرتبه که شما اقدام به شروع این بازی کنید، ۱۰ مکان مختلف در سراسر دنیا که از StreetView گوگل برگرفته شده است، به شما نمایش داده می‌شود که از سه آیتم قرار گرفته در پایین آنها، باید گزینه مناسب را حدس بزنید. بعد از نمایش عکس، شما ۱۲ ثانیه فرصت دارید تا در اطراف این محل گشت و گذار کرده و گزینه صحیح را انتخاب کنید.

اگر مایل هستید این تست را انجام دهید می‌توانید به وبسایت مربوطه مراجعه کنید.

خبر فارسی

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید