مخوف‌ترین زندان دنیا در برزیل!+عکس

0

[ad_1]

بنا بر این گزارش تصاویر منتشر شده از زندان ایالتی پرنامبوکو تحت عنوان پرمشقت‌ترین زندان برزیل جایی است که زندانیان دانه‌درشت معروف به کلید دار هستند، به راحتی و بدون نگرانی کوکایین به فروش می‌رسانند، مالیات جمع می‌کنند، به دیگر زندانیان تجاوز گروهی می‌کنند، رقبای خود را به قتل می‌رسانند و کلیدهایی خاص برای کنترل محوطه زندان دارند.

این دانه‌درشت‌ها افرادی را تحت فرمان خود دارند که تا دیگر زندانیان بدهکار را مورد ضرب و شتم قرار دهند و یا به قتل برسانند.بسیاری از زندانیان که در نتیجه نزاع های گروهی به شدت مجروح می شوند در شرایط اسفناکی تحت درمان قرار می گیرند.

این افراد سلول‌های اختصاصی به ظاهر شیکی که مجهز به تلویزیون، یخچال، سیستم‌های تهویه و حمام است و مستخدمانی شخصی دارند .

این زندان عملاً فاقد قاعده و قانون است و از سوی زندانیان قاچاقچی اداره می‌شود.

مقامات این زندان هم به نوبه خود کنترل این زندان را به قاتلان محکوم شده، متجاوزان و قاچاقچیان مواد مخدر داده‌اند، زیرا فرامین آن‌ها با احترام از سوی دیگر زندانیان اطاعت می‌شوند.

این زندان که بیشتر شبیه یک سیاه‌چاله است، سرشار از بیماری است، افراد ضعیف به صورت جمعی مورد تجاوز قرار می‌گیرند و بستگان محبوسان در خارج از تهدید می‌شوند تا بدهی بستگان زندانی خود را به خاطر مواد مخدر پرداخت کنند.

این زندان بعد از زندان پاناما که تحت کنترل زندانیان به محکومیت حبس ابد به دلیل جرایم بسیار در رده دوم قرار دارد.

مخوف ترین زندان دنیاBloody_Pernambuco_prisons-2زندان ترسناک در برزیلBloody_Pernambuco_prisons-4Bloody_Pernambuco_prisons-1

Laghari

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید