مدل جدید بی‌ام‌و ۲۰۰۲ افسانه‌ای در نمایشگاه مونتری رونمایی می‌شود!

0

بی‌ام‌و در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری یک جشن بزرگ در نمایشگاه خودروی مونتری امسال است. این جشن نه به خاطر صدمین سال فعالیت، بلکه به مناسبت ۵۰ امین سالگرد تولید مدل افسانه‌ای و خاطره انگیز بی‌ام‌و ۲۰۰۲ برگزار خواهد شد. به همین مناسبت، این خودروساز باواریایی قصد دارد یک نسخه جدید و مفهومی از این خودرو با عنوان ۲۰۰۲ Hommage  را در این نمایشگاه و طی مراسمی ویژه در معرض دید عموم قرار دهد.

bmw-2002-hommage-0-

البته بی‌ام‌و مدتی پیش و در خلال مراسم Concorso d’Eleganza Villa d’Este برای اولین بار از این مدل مفهومی رونمایی کرده بود که کارشناسان و علاقه‌مندان از آن بعنوان جذابترین مدل مدرن بازآفرینی شده یاد کردند. البته در مراسم پیشه‌رو، قرار است آخرین تغییرات هم در ظاهر این خودرو مفهومی اعمال شود و نسخه نهایی شده به نمایش درآید.

bmw-2002-hommage-15-

این نمونه ۲۰۰۲ ویژه را می‌توان آخرین دستاورد بی‌ام‌و در راستای برنامه این شرکت در یکپارچه سازی مدل‌های قدیمی با الگوی طراحی امروزی قلمداد نمود که چندین سال است به طور ویژه برروی آن کار می‌شود. یکی دیگر از نمونه‌هایی که سال گذشته با استفاده از این مفهوم رونمایی شد، مدل CSL 3.0 Hommage نام داشت که به دنبال آن نسخه CSL 3.0 Hommage R با نقش و نگار خاص مسابقه‌ای هم معرفی شد.

bmw-2002-hommage-5-

ممکن است بی‌ام‌و برای نسخه ۲۰۰۲ نیز یک چنین نسخه‌ای را درنظر داشته باشد و آنرا در کنار ۶۴ خودروی کلاسیک مسابقه‌ای، از مدل ۳۲۸ دهه ۱۹۳۰ گرفته تا V12 LMR سال ۱۹۹۹، که قرار است در مسابقه خودروهای کلاسیک Rolex Monterey امسال خودنمایی کنند، به نمایش درآورد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید