مدل جدید قشقایی، رقیبی برای بی ام و X1 و آئودی Q3!

0

کمپانی نیسان که با فروش چشمگیر مدل قشقایی تکنا مواجه شده، درحال بررسی ارائه نسخه جدیدتر و اسپرت‎تر این خودروی کراس اور است.

طبق گزارشات مجله اتوکار، احتمالا این مدل مذکور که بر اساس مدل فعلی طراحی شده (در اوایل سال جاری رونمایی شد) و سعی دارد نظر خریداران خودروهای بی امو X1، آئودی Q3، مرسدس بنز GLA و ولوو XC40 را جلب کند.

داریل اسکریون مدیر طراحی این کمپانی اظهار داشت: «این مدل به گونه‏‎ای طراحی شده که تولید آن عملا میسر باشد. اکنون درحال برنامه‎ریزی و تهیه مواد اولیه معتبر از جمله: فیبر کربن، چرم ناپا و رنگ مخصوص برای آغاز تولید این مدل هستیم.»

2016-nissan-qashqai-premium-concept-0

مهندسان کمپانی نیسان، درحال بررسی پهن‎تر کردن لاستیک‎ خودروهای جدید به اندازه ۲۰ میلی‎متر هستند. این خودرو دارای کیت بدنه مشابه مدل فعلی با دریچه مشبک V شکل، سپرهای پایین‏تر، گلگیرهای فیبر کربنی بزرگتر و سیستم‎های نوری بهینه است.

از لحاظ رنگ خودرو، این تولیدکننده قادر به ارائه سه نوع سایه (تیره، متوسط و روشن) است که رنگ این خودرو را به‎خوبی نمایش می‎گذارند. داخل این خودرو نیز به مواد اولیه جدیدتر و چرم ناپا نیاز دارد. کمپانی نیسان در ژنو نسخه مشابهی از مدل X-Trail را نیز به نمایش گذاشت، پس امکان دارد مدل جدیدی از این خودروی SUV متوسط نیز وارد بازار شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید