مدل ۲۰۱۷ سوبارو فورستر ایمن‌تر است

0

گیگر :

شرکت سوبارو مدل ۲۰۱۷ اتومبیل مشهور فورستر (Forester) خود را ایمن‌تر و پربازده‌تر می‌سازد.

این شرکت مجموعه دستیارهای الکترونیکی رانندگی آی‌سایت (EyeSight) را گسترش داده تا از چند دوربین رنگی استفاده کنند که دید میدانی طولانی‌تر و عریض‌تری را برای راننده فراهم می‌آورند. چراغ‌های جلو که به سیستم هدایت عکس‌العمل نشان می‌دهند و نور بالای اتوماتیک نیز با هزینه‌ای اضافی برای این اتومبیل ارائه خواهند شد. همچنین یک سیستم هشدار خروج از لاین وجود دارد که به حفظ فورستر در لاین کمک می‌کند.

مجموعه آی‌سایت باعث می‌شود فورستر به هنگام حرکت با دنده عقب نیز ایمن‌تر باشد. تیپ تورینگ و محدود نیز حالا با یک سیستم شناسایی نقاط کور و هشدار ترافیک در تقاطع در عقب ارائه می‌شوند. یک فناوری ترمز معکوس اتوماتیک نیز در مدل ۲۰۱۷ ایمپرزا (Impreza) که اخیراً در نمایشگاه نیویورک معرفی شد، ارائه خواهد شد. این سیستم در صورتی که متوجه شود اتومبیل در حال برخورد با یک شی در حین حرکت به سمت عقب است، به راننده هشدار می‌دهد و اگر راننده به موقع ترمز نگیرد، سیستم ترمز می‌کند.

موتورهای مدل ۲۰۱۶ فورستر در مدل ۲۰۱۷ نیز ارائه خواهند شد؛ اما شرکت سوبارو جعبه دنده متغیر پیوسته را کمی تغییر داده تا میزان مصرف بنزین را تا دو مایل به ازای هر گالن در شهر و یک مایل به ازای هر گالن در چرخه ترکیبی بهبود بخشد. تیپ تورینگ ۲.۰ ایکس تی توربوشارژ به صورت استاندارد با یک سیستم تعیین مسیر گشتاور فعال مبتنی بر دابلیو‌آر ایکس اس‌تی‌آی ارائه می‌شود که کم‌پیچی را کاهش می‌دهد.

به‌روزرسانی‌های مدل ۲۰۱۷ از نظر فناوری به همراه چند تغییر شکل ظریف صورت گرفته‌اند. کمی از نزدیک به اتومبیل نگاه کنید تا ببینید چراغ‌های جلوی فورستر جدید مجدداً طراحی شده‌اند. استایل گریل و بخش پایین سپر جلو نیز تغییر کرده و در پشت اتومبیل شاهد به‌کارگیری چراغ‌های ال‌ای‌دی هستیم. همچنین یک رنگ جدید به نام برنز قهوه‌ای مایل به سرخ تیره متالیک به مجموعه رنگ‌های این اتومبیل اضافه شده و چرخ‌های ۱۷ و ۱۸ اینچی آلیاژی جدید نیز برای این اتومبیل قابل انتخاب هستند.

در داخل کابین مهم‌ترین تغییرات آن‌هایی هستند که در زمینه صدا صورت گرفته‌اند. داخل کابین بسیار کم صداتر از قبل است؛ زیرا از شیشه‌های ضخیم‌تر، شیشه جلوی اکوستیک، مواد بیشتری که عایق صدا هستند و یک عایق‌بندی اضافی در کف استفاده شده است.

قرار است مدل ۲۰۱۷ سوبارو فورستر طی چند هفته آینده وارد بازار شود. جزئیات مربوط به قیمت نزدیک به زمان فروش این کراس‌اور منتشر خواهد شد.

cover

پاسخ دهید