مدیریت اپلیکیشن های پیش فرض را به”Default App Manager Lite” بسپارید + آموزش

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از باشگاه خبرنگاران، در این گزارش قصد داریم نحوه مدیریت اپلیکیشن‌های پیش‌فرض در سیستم عامل اندروید را به شما آموزش دهیم.

مدیریت اپلیکیشن های پیش فرض را به

اگر چه اندروید اجازه می‌دهد تا به صورت دستی، اپلیکیشن‌های پیش‌فرض را انتخاب نمایید، اما استفاده از یک نرم افزار فوق‌العاده با نام Default App Manager Lite، انجام این کار را بسیار آسان و سریع کرده است. ما در واقع نمی‌خواهیم تنظیمات سیستم عامل را تغییر دهیم. بلکه می‌خواهیم از یک اپلیکیشن جداگانه برای انجام این کار بهره ببریم.

آموزش مدیریت اپلیکیشن های پیش فرض در اندروید:

–  ابتدا شما باید اپلیکیشن اشاره شده را از گوگل‌پلی دانلود کنید و بر روی اندروید خود نصب کنید

– بعد از دانلود و نصب نرم‌افزار، آن را باز کنید.

– در اولین قدم، شما لیستی شامل کارهای مختلف را مشاهده می‌کنید. برای انتخاب یک اپلیکیشن پیش‌فرض برای به عنوان مثال موزیک، ابتدا آن را انتخاب و سپس نرم افزار مناسب برای آن را برگزینید.

مدیریت اپلیکیشن های پیش فرض را به

– در این قسمت برای مشاهده تمامی اپلیکیشن‌های پیش‌فرض، گزینه ALL DEFAULTS را انتخاب کنید. برای حذف نرم‌افزارهای پیش فرض نیز می‌توانید بر روی Clear کلیک کنید.

حال شما می‌توانید به راحتی اپلیکیشن‌های پیش‌فرض را مدیریت کرده و گزینه‌های دلخواه خود را برای باز کردن انواع و اقسام فایل‌ها انتخاب کنید.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید