مذاکرات نهایی کارگردان «لبه فردا» برای یک فیلم ابرقهرمانی

0

به نقل از گیگر:

داگ لیمن کارگردان پر کار این روزهای هالیوود بالاخره وارد مذاکرات نهایی برای کارگردانی جدیدترین فیلم ابرقهرمانی مارول شد.

 به گزارش سینماخبر، از چند ماه پیش شایعه شده بود که داگ لیمن کارگردان فیلم های «آقا و خانم اسمیت»، «هویت بورن» و «لبه فردا» گزینه اصلی کارگردانی «گمبیت» است. تا این که بالاخره رسانه‌ها از مذاکرات نهایی میان او و فاکس قرن بیستم برای کارگردانی جدیدترین پروژه ابرقهرمانی مارول خبر دادند. ظاهرا مذاکرات اولیه در چند جلسه صورت گرفته و حالا فاز مذاکرات وارد مرحله نهایی شده. گفته می شود آخرین بار پنجشنبه جلسه ای بین مدیران فاکس قرن بیستم و داگ لیمن برگزار شده که جلسه سازنده و خوبی هم بوده. به نظر می رسد بتوانیم حضور لیمن را برای کارگردانی «گمبیت» تقریبا قطعی بدانیم، چرا که حتی نام وی در صفحه IMDb فیلم «گمبیت» هم آمده، هر چند هنوز چیزی به صورت رسمی توسط هیچ یک از طرفین اعلام نشده است.

داگ لیمن که در کارنامه خود تعدادی از فیلم های بلاک باستر معروف چند سال اخیر سینمای آمریکا را دارد، سال گذشته «لبه فردا» را با بازی امیلی بلانت و تام کروز روی پرده برد. وی همین طور فیلمبرداری «منا» با بازی تام کروز در نقش اصلی را هم تمام کرده و در حال آماده سازی آن برای اکران در ژانویه 2017 است. نام لیمن در صدر پروژه «لونا پارک» هم دیده می شود که هنوز تاریخ ساخت و اکرانش مشخص نیست.

«گمبیت» جدیدترین فیلم ابرقهرمانی مارول در دنیای مردان ایکس خواهد بود که طبیعتا با همکاری فاکس قرن بیستم ساخته خواهد شد. تا کنون حضور لیا سیدو و چانینگ تاتوم در این فیلم قطعی شده است. «گمبیت» قرار است روز 7 اکتبر 2016 اکران شود اما با توجه به این که کارگردانش تازه الآن انتخاب شده ممکن است اکرانش با تاخیر مواجه شود.

منبع:تسنیم

 

پاسخ دهید