مراسم دعای روز عرفه کدام دانشگاه برویم؟

0

دبیر هیئت الزهرای مسجد دانشگاه صنعتی شریف از برپایی مراسم پرفیض دعای عرفه در این مسجد خبر داد.

زیاری دبیر هیئت الزهرای مسجد دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ؛ گفت: هرساله همزمان با نهم ذی الحجه ( که مصادف با امروز 21شهریور ماه است) مراسم پرفیض دعای عرفه بعد از نماز عصر در سراسر کشور برپا می‌شود.

وی افزود: لذا امروز هیئت الزهرای دانشگاه صنعتی شریف نیز میزبان برگزاری این مراسم پرفیض است.

مراسم دعای روز عرفه کدام دانشگاه برویم؟

زیاری بیان کرد:مراسم قرائت دعای عرفه با حضور حجت الاسلام قاسمیان امروز (21 شهریورماه) راس ساعت15 در مسجد دانشگاه شریف آغاز می‌شود.

برگزاری مراسم روح بخش دعای عرفه در مسجد دانشگاه علم و صنعت

مراسم نورانی و پر فیض دعای عرفه از ساعت 15 با حضور دانشجویان استادان و مردم شهید پرور در مسجد دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

محمد شریعت معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه ویژه روز عرفه اظهار داشت: امروز مطابق سال‌های گذشته مسجد دانشگاه علم و صنعت پذیرای دانشجویان، استادان کارکنان و مردم شهید پرور و مؤمن بوده و مراسم دعای پر فیض عرفه در این مکان با حضور حاج‌آقا ابراهیم نژاد نماینده نهاد رهبری در  دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: مر اسم نورانی دعای عرفه از ساعت 3 بعد از ظهر شروع و تا قبل از غروب پایان می‌یابد که علاوه بر قرائت این دعای زیبا مراسم مدیحه سرایی به وسیله مداحان اهل بیت که از دانشجویان خود دانشگاه بوده انجام شده و مستمعان را به فیض می‌رساند.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه علم و  صنعت ادامه داد: امروز از ساعت 13 با حضور دانشجویان، استادان و مردم شهید پرور بر سر قبور مطهر شهدای گمنام یاد شهدای منا را گرامی داشته و نفرت و بیزاری خود را  از‌آل سعود اعلام می‌کنند.

وی گفت: دانشگاه علم و صنعت با وجود بودجه کم برنامه‌های فرهنگی خود را به طور دقیق و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته انجام می‌دهد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید