مربی تیم ملی: هیچکس به اندازه کروش از رحمتی دفاع نکرده

0

ورزش > لیگ برتر – مربی تیم ملی می گوید در تیم ملی هیپ کس به اندازه کروش از رحمتی دفاع نکرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید هیچ کس در تیم ملی به اندازه کارلوس کی روش از مهدي رحمتي در آن برهه دفاع نكرد.
دن گاسپار گفت: درباره اتفاقات تاسف برانگیز چند روز اخیر باید بگویم که متاسفانه شخصی از نام مهدی رحمتی برای اهداف شخصی اش استفاده کرد. من به عنوان مربی تیم ملی می دانم که در این تیم هیچ کس به اندازه سرمربی تیم ملی از رحمتی در آن زمان دفاع نكرد، حتی در زمانی که سعی کردند رحمتی را مقابل سرمربی تیم ملی قرار دهند.
او گفت: درباره داستان به وجود آمده هم باید بگویم که این موضوع به خاطر اهداف شخصی بود که با ایجاد شرایط غیرحرفه ای و غیرقابل باور قصد دخالت در مسائل فنی را داشت و هدفش تنها ایجاد شک و شبهه و سوءنظر بین مربی، باشگاه و تیم ملی و در نتیجه ایجاد شکاف عمیق بین تیمهای مردمی استقلال و پرسپولیس بود. این گونه دخالتهای غیرضروری باید کاملا ممنوع باشد.
دن گاسپار ادامه داد: سرمربی تیم ملی همیشه برای دستاوردهای بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، علی کریمی، فرهاد مجیدی، مجتبی جباری و محرم نویدکیا احترام قائل بوده و به هیچ کس اجازه نداده که به نام و دستاوردهای این بازیکنان خدشه وارد کنند. در نتیجه از بعد شخصی هم اجازه نخواهیم داد که این کارمند فدراسیون به رابطه حرفه ای موجود ورود کند؛ فردی که حتی نمی تواند بین بازیکنان بین المللی و مهره های فوتبال دستی تفاوت قائل شود.
او با اشاره به مصاحبه امروز دبیرکل فدراسیون فوتبال و این جمله که برای فرگوسن متاسف است که شاگردی چون کی روش دارد، گفت: اگر ایشان برای رابطه کاری خوب فرگسن و کی روش تاسف قائل است، حس آن فردی که ایشان را انتخاب کرده در حال حاضر تصور کنید؛ مطمئنا احساس تاسف برانگیزی است.
مربی تیم ملی گفت: جسارت شخصی که می گوید حضور یک بازیکن 35 سال در تيم ملي هدیه خداست، کجاست که مشکل بازیکنان سرباز را حل کند.
مارکار آقاجانیان گفت: با احترامي كه براي همه بازيكنان قائلم اما جسارت شخصی که می گوید حضور یک بازیکن 35 ساله در تيم ملي هدیه خداست، کجاست که مشکلات بازیکنان 21 ساله ای چون سروش رفیعی، حسین ماهینی، احمد عبدلله زاده، بختیار رحمانی، آرش افشین و شجاع خلیل زاده و بقيه بازيكنان سربازي كه در حال خدمت هستند، را حل کند؟ چرا ایشان نگران بازیکنانی است که در نزدیکی بازنشستگی هستند؟
او گفت: همانطور که ایشان پرونده من را به خاطر صحبت راجع به کیفیت زمین چمن کمپ به کمیته اخلاق فرستاد، امیدوارم رییس فدراسیون هم ایشان را به خاطر صحبت راجع به مسائل فنی به کمیته اخلاق ارجاع دهد.

256 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید