مردی که گوشی آیفون 6 اس سفارش داد و یک “قفل” تحویل گرفت!

0

در میان خبر های شگفت آور دنیای تکنولوژی گاها خبرهای عجیبی نیز به گوش میرسد. همین چند هفته پیش بود که پسر بچه ای یک کنسول پلی استیشن 4 سفارش داده بود و پس از تحویل گرفتن و باز کردن جعبه با یک ماکت چوبی از پلی استیشن 4 مواجه شده بود. اکنون نیز یک مرد مالزیایی در حالی که یک گوشی اپل آیفون 6 اس سفارش داده بوده ، هنگام باز کردن جعبه با یک قفل روبرو میشود.

 

این مرد مالزیایی که Alan NG نام دارد توسط یک فروشگاه اینترنتی به نام 11street یک دستگاه گوشی آیفون 6اس 16 گیگابایتی سفارش داده بوده که قیمت آن 736 دلار بوده است که 50 دلار زیر قیمت معمول این گوشی است. مطمئنا همیشه اکثر کاربران پس از سفارش یک وسیله ی دیجیتال حساس اضطراب سالم رسیدن سفارش خود را دارند و از اتفاقاتی مانند ضربه خوردگی هنگام حمل و نقل ترس دارند اما داستان برای این مرد متفاوت بوده است. آقای Ng به جای یک آیفون 6 اس طلایی پر زرق و برق صاحب یک قفل پیش پا افتاده شد!

قربانی این ماجرا بلافاصله کاری را کرد که اکثر کاربران در این مواقع انجام میدهند. آقای Ng روی به شبکه های اجتماعی آورد و مشکل خود را در فیسبوک به اشتراک گذاشت. در کمتر از 24 ساعت این خبر به گوش کارمندان فروشگاه آنلاین 11street رسید و بلافاصله یک گوشی آیفون 6 اس واقعی را به این مشتری تحویل دادند. طبق سیستمی که فروشگاه 11street دارد تا زمانی که خریدار از خرید خود اعلام رضایت نکند پول به فروشنده ی جنس تحویل داده نمیشود به همین دلیل انگیزه ی فروشنده از این اقدام را نمیتوان درک کرد.

نکته ی جالب توجه این است که از این گونه اقدامات سالهاست که برای مشتریان اپل اتفاق میفتد و خریداران این برند قربانی این گونه حرکات میشوند. در سال 2012 نیز خانمی از یک حراجی یک دستگاه تبلت آیپد خریداری کرده بود که ایشان هم به جای آیپد صاحب یک آئینه ی شکسته شد! در همان سال مادری نیز برای دختر خود یک تبلت آیپد سفارش داد و درون جعبه چیزی جز برگه های یادداشت وجود نداشت!

به هر حال در میان خبر های کلیشه ای دنیای فناوری این گونه اخبار جالب و سرگرم کننده هستند اما مطمئنا برای قربانیان این گونه ماجرا ها آنچنان سرگرم کننده نبوده است!

اگر شما نیز از این گونه تجربیات دارید با ما به اشتراک بگذارید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید