مرسدس امکانات لوکس شبیه به کلاس S را درون کلاس V قرار می‌دهد

0

گیگر :

شاخه خودروهای تجاری مرسدس بنز امکانات لوکس بیشتری را به کلاس V خود داده است، ونی اندازه متوسط که در بازار‌های مختلف خارج کشور فروخته می‌شود و بیشتر نزدیک با مدل METRIS متمرکز برای کار می‌باشد.

با نام کلاس انحصاری V،  مدل بالای آن به گونهای طراحی شده  که توانایی حمل شش فرد را با بالاترین رفاه دارا ست. اتاق با تزیینی آلومینیومی در کنسول وسط و و داشبوردی با روکش چرم با دوخت متفاوت، و پدالهای آلومینیومی چیده شده. هر شش صندلی کاپیتانی با چرم ناپا روکش شدهاند و مسافرین از سیستم اعلا ۱۶ باندی ساخته شده توسط Burmester لذت میبرند.  

مرسدس همچنین از یک کنسول مرکزی با خنک کنندهای بزرگ و جا لیوانیهایی با چراغهای ال ای دی که هم سرد و هم گرم میکنند استفاده کرده. لیست امکانات استاندارد شامل یک خروجی ۲۳۰ واتی برای شارژ نگه داشتن موبایلها، تعداد زیادی از ورودیهای USB، مکانیاب، دوربین ۳۶۰ درجه که حرکت ون را در نقاط تنگ آسان میکند و و فناوری کمک باد مخالف  (crosswind assist) مرسدس میشود. کلاس انحصاری V از عمد دارای ظاهری بی زرق و برق است، چرخ های آلیاژی ۱۹ اینچی، نشان “Exclusive” بر روی هردو گلگیر،  سیستم تعلیق ساپورت که اندکی ارتفاع ماشین را کم میکند و سانروف پانوراما بزرگی به طول ۷۴.۸ اینچ را دارا میباشد. نکته جالب اینکه حسگرها اگر سانروف در حالت پارک  ون باز باشد اگر باران شروع به باریدن کند آن را به صورت خودکار به حالت “tilt” نیمهباز در میآورند.  

مشخصات فنی هنوز منتشر نشده. کلاس معمولی V موتور همه جا حاضر ۲ لیتری چهار سیلندر توربو دیزل با اسب بخارهای ۱۳۶، ۱۶۳ یا ۱۹۰ را با خود حمل میکند. خریداران انتخابی بین رانندگی با چرخهای جلو یا تمام چرخ ها را دارا میباشند. 

مرسدس بنز کلاس انحصاری V هم اکنون در آلمان در حال فروش است و قیمت پایه ۷۴۹۱۱ یورو (بیش از ۸۳۰۰۰ دلار) را بعد از مالیات دارد. اگر بخواهیم درست به این رقم نگاه کنیم این چند صد یورو از مدل پایه شاسیبلند  مدل بالای GLS مرسدس بالاتر است. در زمان نوشتن این گزارش مرسدس بنز فروش مدل Metris با امکانات شبیه به این را اعلام نکرده.


 

شما منتشر کنید در

cover

پاسخ دهید