مرسدس بنز از GLC کوپه رونمایی کرد

0

کمپانی مرسدس‌بنز هیچگاه سرعت توسعه و حرکت خود را کاهش نمی‌دهد و برای حفظ سرعت دست نیافتنی‌اش، از مدل GLS کوپه رونمایی کرده است.

1216400421230454005

این خودرو به‌زودی در نمایشگاه نیویورک نمایش داده می‌شود. تفاوت GLC کوپه با مدل GLE در تغییر شکل جلو پنجره و بزرگتر شدن دریچه‌های عبور هواست. سقف GLC کوپه به دلیل تغییراتی که در ستون‌های GLE اعمال شده، ۱.۶ اینچ طولانی‌تر است. چراغ‌های عقب LED، بزرگ و باریک هستند. سیستم اگزوز GLC کوپه دوگانه و درب صندوق عقب برقی است. از دیگر ویژگی‌های GLC کوپه، وجود رینگ‌هایی ۱۹ اینچی و اسپرت است.

6246194111281868276

فضای داخلی GLC کوپه بسیار بزرگ و جادار بوده و صندلی راننده مجهز به امکانات کاملی است. این خودرو مجهز به یک صفحه نمایش هفت اینچی بوده که راننده را با استفاده از دوربین عقب و نمایش نقاط کور، کمک می‌کند.

به غیر از این امکانات، خریداران GLC کوپه می‌توانند با پرداخت مبلغی بیشتر، خودروی خود را مجهز به تهویه صندلی جلو، سیستم روشنایی محیط داخلی و یک صفحه ۸.۴ اینچی کنند.

مدل GLC300 4MATIC کوپه مجهز به یک موتور ۲ لیتری، چهار سیلندری و توربوشارژ بوده که قدرتی معادل ۲۴۱ اسب‌بخار تولید می‌کند و گشتاوری ۲۷۳ پوند‌فوتی دارد. این موتور برای انتقال قدرت به تمام چرخ‌ها از یک گیربکس ۹ سرعت استفاده می‌کند.

مدل GLC43 از یک پیشرانه ۳ لیتری و ۶ سیلندری با قدرت ۳۶۲ اسب‌بخار و گشاوری ۳۸۴ پوندفوتی استفاده کرده، که برای انتقال قدرت از گیربکس اتوماتیک ۹ سرعت استفاده می‌کند و تنها در ۵ ثانیه از سکون کامل به سرعت ۱۰۰ کلیومتر در ساعت می‌رسد.

مدلهای GLC43 و GLC300 4MATIC از اوایل سال آینده در ایالات‌متحده به فروش می‌رسند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید