مرسدس در حال اعمال آخرین تغییرات برروی فیس‌لیفت کلاس S و S63 AMG است!

0

فیس‌لیفت مرسدس کلاس S در حین انجام تست همراه با برادر سریع‌ترش S63 آام‌گ در جنوب اروپا دیده شده است.

این پرچم‌دار لوکس آلمانی چند به‌روزرسانی خواهد داشت که از جمله‌ آن‌ها می‌توان چند تکنولوژی پیشرفته که از آن‌ها در کلاس E رونمایی شده است، اشاره کرد. این تکنولوژی‌ها چیزهایی مانند سیستم‌های کنترلی لمسی، یک فرمان سه‌شاخه جدید و چند نمایشگر دیجیتال هستند.

یکی از امکانات دیگر کلاس S جدید، دو صفحه‌ نمایش جدید با رزولوشن تصویر بالاست. هیچ دکمه‌ای در بین این دو نمایشگر قرار ندارد که موجب می‌شود آن‌ها ظاهری یکپارچه‌تر و زیباتر داشته باشند. سیستم سرگرمی و اطلاعات خودرو نیز توسط یک تاچ‌پد جدید در کنسول مرکزی خودرو کنترل خواهد شد.

mercedes-s63-amg-fl-8

طراحی خارجی خودرو با نورپردازی‌های جدید در تمام جهات خودرو و سپرهای جدید تغییر خواهد کرد. البته ظاهر کلی کلاس S بدون تغییر باقی خواهد ماند، چرا که طراحی این خودرو یکی از موفق‌ترین طراحی‌های مرسدس است.

موتورهای این خودرو نیز برای کم‌تر شدن تولید گازهای گلخانه‌ای و احتمالا حتی تولید توان بیش‌تر به‌روز می‌شوند. همچنین مرسدس احتمالا قصد دارد از موتورهای جدید ۶ سیلندر خطی خود که با یک سیستم هیبریدی ۴۸V جفت می‌شوند، در فیس‌لیفت کلاس S رونمایی کند. این موضوع می‌توان توضیحی برای تست‌های توسعه گسترده مرسدس در طول ماه‌های گذشته باشد، البته این مورد فعلا قطعی نیست.

mercedes-s-class-facelift-2

بنابراین، باید منتظر رونمایی از کلاس S جدید مرسدس و نمونه سریع‌تر آن در یک نمایشگاه خودرو باشیم. شاید این اتفاق در نمایشگاه پاریس رخ ندهد، اما در دیگر مراسم و نمایشگاه‌های پیش‌رو باید منتظر آن باشیم. برای دیدن این خودرو لحظه شماری می‌کنیم.

 

Post source : www.carscoops.com

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید