مرسدس منصوری AMG GT S به رنگ قرمز!

0

پکیج تیون مرسدس AMG GT S که توسط منصوری تنظیم شده و برای نخستین بار در نمایشگاه خودروی ژنو به نمایش گذاشته شد، نسبت به قبل دارای تنوع رنگی بیشتری است.

2016-mercedes-amg-gt-s-mansory-tuning-2

با وجود اینکه اکثر بخش‎های خارجی بدنه اولیه آن به رنگ خاکستری بود، اما سه رنگ دیگر نیز به آن اضافه شد: قرمز مات، سفید مات و نارنجی روشن. این رنگ‎ها به چنین خودروهای اسپرت آلمانی کمک می‎کنند تا با محیط‎های منحصر به فرد ازجمله: مونت کارلو یا دبی بهتر تطابق پیدا کنند.

MANSORY-Mercedes-AMG-GT-S-11

تغییرات اعمال شده در مدل AMG GT S که ادعا می‎شود ارزش آیرودینامیکی این مدل را افزایش داده‎اند، عبارتند از: ضربه‎گیرهای جلو که خیزش را کاهش می‎دهند، باله‎های عقب برای بهبود ثقل خودرو به همراه دیفیوزر و گلگیرهای پهن‎تر (به اندازه ۲۵ میلی‎متر از هر طرف) و ایجاد فضا برای چرخ‎های سبک و جدید فرفورژه ( ۲۱×۵/۹ اینچ در جلو با تایرهای ۳۵/۲۴۵ و ۲۱×۵/۱۰ در عقب با تایر ۲۵/۳۰۵). فضای داخلی این خودرو دارای منبت فیبر کربن روی فرمان، پدال‎های آلومینیومی، آرم دوزی، چرم، پارچه کربن و درب ورودی براق است. مجموعه‎ای از توربوشارژهای بزرگتر، طراحی موتور و اگزوز اسپرت جدید ضد زنگ آن نیز دارای قدرت ۲۱۷ اسب بخار بوده و سرعت ۰ تا  ۱۰۰ کیلومتر برساعت طی حداکثر ۴/۳ ثانیه و حداکثر سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت را ممکن می‎سازد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید