مرسدس C43 کوپه باآرم AMG و قلب دو توربوشارژ

0

گیگر :

در آغاز سال مرسدس بنز اعلام کرد که تولید خط AMG اسپرت را متوقف خواهد کرد. ترکیب بین خودروهای استاندارد مرسدس و خودروهای عملکرد بالا AMG، آرم اسپرت AMG قرار بود که به گارژ برود. با این وجود یک مدل دیگر از خانواده آسفالت دود کن مرسدس AMG C43 کوپه تولید شده است.

مدل دو در سدان اسپرت C450 AMG (که خود به زودی آرم C43 را خواهد گرفت)، این کوپه شیک دارای یک V6 ۳ لیتری دو توربوشارژ با تولید ۳۶۲ اسب‌بخار و گشتاوری  ۳۸۴ پوند بر پا می‌باشد.  این قدرت وارد سیستم تمام چرخ‌های واقع در عقب از طریق جعبه دنده‌ای با ۹ دنده انتقال می‌یابد،  که خودرو را از ۰ تا ۱۰۰ در ۴.۶ ثانیه می‌رساند. می‌توانید از آن  به  عنوان برادر کوچکتر C63 S کوپه یاد کنید.

“گسترش خانواده کلاس C با داشتن C43 کوپه جدید جز دیگری در استراتژی رشد ما است” این را توبایس موئرز رییس مرسدس AMG  بیان کرد. “نتنها خانواده بزرگ کلاس C را بهبود می‌بخشد بلکه آغازی برای معرفی سری جدیدی از مدل‌های  43  جدید برای امسال خواهد بود. مدل‌های 43 ویژگیهای ژن AMG را بالا می‌برند،  که همچنین شامل  خودروهای GT و 63  ما می‌شوند،  و در نتیجه بصورت مداوم درون‌مایه مارک تجاری ما یعنی عملکرد در رانندگی را در بخش خود تفسیر می‌کنند.”

آغاز فروش برای عموم در نمایشگاه ۲۰۱۶  ژنو خواهد بود،  کوپه C43 ویژگیهای متغیر رانندگی  را دارد که خریدان از AMG  انتظار دارند به خصوص منو انتخاب پویا که به بازخورد موتور تنظیم می‌شود،  صدای اگزوز،  سفتی سیستم تعلیق،  وزن فرمان و بسیار چیزهای دیگر. ماشین همچنین سانروف پانوراما، چرخ‌های ۱۸ اینچی، و سیستم امنیتی زده تصادف بصورت استاندارد بهره می‌برد  و دیگر گزینه‌های خودکار به حالت انتخابی وجود دارد. قیمت آن نزدیک روز فروش اعلام خواهد شد.
 

شما منتشر کنید در

cover

پاسخ دهید