مسابقات جهانی اورکلاکینگ گیگابایت شروع شد!

0

مسابقات جهانی اورکلاکینگ گیگابایت شروع شد!

گیگابایت از جدیدترین مسابقه خود مخصوص اورکلاکر ها به اسم Gigabyte Target OC رونمایی کرد . این مسابقه در نوامبر و دسامبر امسال به میزبانی سایت HWBOT.org برگزار می شود و اورکلاکر ها از هر کجای جهان در این مسابقه با پردازنده ها و کولر های مختلف به رقابت می پردازند تا برنده ی جوایز نقدی و مادربرد های سری Z170 گیگابایت شوند.

 

در این مسابقه که هشتم نوامبر شروع می شود و 27 دسامبر به اتمام می رسد، شرکت کنندگان موظف اند با استفاده از Intel Extreme tuning Utility و Geekbench 3 به هدف هایی از پیش تعیین شده برسند که هر هفته در رده های Ambient و Exterme تعیین می شوند. اورکلاکر ها در انتخاب مادربرد خود از میان تمامی محصولات گیگابایت با هر چیپستی آزاد می باشند. از میان شرکت کنندگان افرادی که یک رتبه ی اول جهانی کسب کنند فرصت برنده شدن جوایزی مانند مادربرد های GIGABYTE Z170X-Gaming 3 و GIGABYTE Z170X-SOC FORCE و نیز وجه نقد 250 دلاری را دارند. در پایان مسابقه و در جریان یک قرعه کشی، یک فرد خوش شانس از میان تمام کسانی که در زیر رده های مختلف در رده ی کولینگ خودشان شرکت کرده اند، برنده ی 500 دلار وجه نقد و یک مادربرد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهد بود.

 جوایز:

 به برندگان هر یک از 3 شاخه ی Ambient یک مادربرد GIGABYTE Z170X-SOC FORCE اهدا خواهد شد.

جایزه ی نقدی 250 دلاری به فردی که یک رتبه ی اول جهانی کسب کند اهدا خواهد شد. شرایط الزامی: فرد می بایست در 3 زیر شاخه و در هر کدام با 2 بنچمارک نتایج ثبت کرده باشد. جایزه پس از اتمام مسابقه اهدا خواهد شد.

تمام افراد شرکت کننده در هر زیر شاخه ای از این مسابقه، واجد شرایط شرکت در قرعه کشی 500 دلار وجه نقد و یک مادربرد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهند بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید