مسابقه تلفن هوشمند ایده آل سخت افزار: نظرسنجی سوم؛ ظرفیت باتری

0

مسابقه تلفن هوشمند ایده آل سخت افزار: نظرسنجی سوم؛ ظرفیت باتری

شب گذشته با پایان یافتن نظرسنجی دوم مسابقه ساخت تلفن هوشمند ایده آل، مشخص شد که دستگاه ایده آل از نگاه کاربران وب سایت سخت افزار دارای 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و پشتیبانی از کارت حافظه می باشد. حالا نوبت به انتخاب قطعه ای بسیار با اهمیت به نام باتری است.

در نظرسنجی شماره دو که باز هم شاهد حضور پر رنگ کاربران در آن بودیم، تصور می شد فضای ذخیره سازی بالاتری مانند 256 یا 128 گیگابایت شانس بیشتری برای انتخاب شدن دارند و بتوانند به راحتی به عنوان برگزیده کاربران در Ultimate Phone سخت افزار قرار بگیرند. اما نظر کاربران یک بار دیگر وجود تفاوت هایی بین تصورات و خواسته اصلی استفاده کنندگان را مشخص کرد. بیشترین رای در این نظرسنجی به حساب دستگاهی با 64 گیگابایت حافظه داخلی و پشتیبانی از کارت حافظه جانبی واریز شد. پس از این گزینه هم دستگاهی با 128 گیگابایت حافظه جانبی و ورودی کارت حافظه در جایگاه دوم قرار گرفت و رتبه سوم نیز به 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی با امکان افزایش به وسیله کارت حافظه تعلق گرفت. این نتایج نشان می دهند که صرف بیشتر بودن فضای ذخیره سازی داخلی معیار انتخاب کاربران نیست و آنها شرایط دیگری از جمله قیمت و درصد نیاز به این مقدار فضای ذخیره سازی را نیز در نظر دارند.

اما امروز فاکتوری مهم در Ultimate Phone سخت افزار انتخاب خواهد شد. باتری ها همیشه بحث برانگیز ترین بخش یک دستگاه هستند و مصرف بالای پردازنده های قوی تر و البته نمایشگرهای با کیفیت تر باعث می شود طول عمر استاندارد باتری یک تلفن هوشمند در سال های اخیر به چیزی در حدود یک روز کاری برسد. اما قرار است یک دستگاه ایده آل انتخاب شود و به همین دلیل محدودیتی برای گزینش کاربران از نظر تکنولوژیک وجود ندارد. این بار تصمیم گرفتیم گزینه ها را به جای داشتن عددی مشخص، در یک بازه تنظیم کنیم تا انتخاب شما راحت تر صورت گیرد. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اولین نتیجه افزایش ظرفیت باتری، زیادتر شدن ضخامت دستگاه است و هنوز تا تولید باتری هایی که در فضایی کوچک بتوانند ظرفیت بالایی را در اختیار قرار دهند سال ها فاصله داریم. در نتیجه می بایست برای انتخاب خود این موضوع را لحاظ کنید.

loadposition pollq70

طبق قوانین مسابقه، شما تا ساعت 24 روز 5 مرداد ماه فرصت دارید در این نظرسنجی شرکت کنید. توجه داشته باشید که برای حضور در قرعه کشی و افزایش شانس کسب جوایز، می بایست با حساب کاربری خود وارد سایت شده و پس از ثبت رای، دلیلتان را نیز برای انتخاب این گزینه ذکر کنید. در نهایت پس از مشخص شدن همه قطعات Ultimate Smartphone سخت افزار، به قید قرعه جایزه ای به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

همچنین آن دسته از کاربرانی که دارای مهارت های طراحی دیجیتال هستند نیز می توانند تصور ذهنی خود از طراحی یک تلفن هوشمند ایده آل را به حساب کاربری سخت افزار در اینستاگرام به صورت Direct ارسال کنند. طرح های دریافتی تا پایان روزهای قرعه کشی توسط داوران بررسی شده و برترین های آنان برای نظرسنجی در معرض دید کاربران وب سایت قرار خواهند گرفت. در نهایت به طرح برگزیده نیز هدیه ای تعلق خواهد گرفت.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید