مسابقه تلفن هوشمند ایده آل: نظرسنجی شماره 3، فضای ذخیره سازی

0

شب گذشته دومین بخش از تلفن هوشمند ایده آل سخت افزار نیز به انتخاب کاربران انتخاب شد. نظر سنجی شماره 2 مربوط به حافظه RAM دستگاه بود و نتیجه نظرسنجی نشان دهنده بینش متفاوت و حرفه ای رای دهندگان بوده است. کاربران وب سایت سخت افزار تقریبا با قاطعیت به سوال درباره میزان RAM تلفن هوشمند ایده آل، 4 گیگابایت را انتخاب کردند.

پس از این رای که با اختلاف نسبتا زیادی توانست جایگاه اول را به خود اختصاص دهد، رقابت در بین سایر گزینه ها بسیار شدید دنبال شد. اما با این حال در اتفاقی بسیار جالب، رتبه دوم نه به حافظه ای بیشتر، بلکه به 2 گیگابایت RAM اختصاص پیدا کرد تا نشان دهد عمده کاربران ترجیح می دهند حافظه RAM دستگاه آنها بین 2 تا 4 گیگابایت باشد و این مقدار را برای یک گوشی کافی می دانند. پس از آن اما 8 گیگابایت رم در جایگاه سوم قرار گرفت و 6 گیگابایت نیز با اختلاف کمی رتبه سوم را به خود اختصاص داد. در نهایت قطعه دوم پازل تلفن هوشمند ایده آل سخت افزار نیز تکمیل شد. تا اینجا Ultimate Smartphone سخت افزار دارای نمایشگری 5.5 اینچی و 4 گیگابایت حافظه RAM است.

اما حالا نوبت به سومین قطعه تلفن هوشمند سخت افزار است. این بار نظرسنجی درباره فضای ذخیره سازی داخلی خواهد بود و شما مشخص می کنید یک تلفن هوشمند ایده آل از دیدگاه شما چند گیگابایت فضا برای ذخیره کردن اطلاعات و فایل های کاربران در اختیار آنها قرار خواهد داد. حتی پیش از آغاز نظرسنجی نیز می توان پیش بینی کرد حافظه های بالاتر شانس بیشتری برای انتخاب شدن داشته باشند اما ممکن است دیدگاه کاربران نسبت به این موضوع متفاوت باشد و گزینه دیگری انتخاب شود. همچنین در این نظر سنجی امکان استفاده از کارت حافظه یا عدم نیاز به آن نیز مورد پرسش قرار گرفته تا اطلاعات کاملی از دیدگاه شما به دست آید.

loadposition pollq69

طبق قوانین مسابقه، شما تا ساعت 24 روز 1 مرداد ماه فرصت دارید در این نظرسنجی شرکت کنید. توجه داشته باشید که برای حضور در قرعه کشی و افزایش شانس کسب جوایز، می بایست با حساب کاربری خود وارد سایت شده و پس از ثبت رای، دلیلتان را نیز برای انتخاب این گزینه ذکر کنید. در نهایت پس از مشخص شدن همه قطعات Ultimate Smartphone سخت افزار، به قید قرعه جایزه ای به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

همچنین آن دسته از کاربرانی که دارای مهارت های طراحی دیجیتال هستند نیز می توانند تصور ذهنی خود از طراحی یک تلفن هوشمند ایده آل را به حساب کاربری سخت افزار در اینستاگرام به صورت Direct ارسال کنند. طرح های دریافتی تا پایان روزهای قرعه کشی توسط داوران بررسی شده و برترین های آنان برای نظرسنجی در معرض دید کاربران وب سایت قرار خواهند گرفت. در نهایت به طرح برگزیده نیز هدیه ای تعلق خواهد گرفت.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید