مسابقه زیباترین مودینگ های جهان به کار خود پایان داد (به همراه تصاویر!)

0

مسابقه زیباترین مودینگ های جهان به کار خود پایان داد (به همراه تصاویر!)

برند معتبر و خوش نام Thermaltake را بسیاری از کاربران و متخصصان سخت افزار می شناسند.این برند تولید کننده سخت افزار و تجهیزات جانبی است که در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2016،برترین مودینگ های تخصصی خود را به نمایش گذاشت. Thermaltakeاز جمله حامیان مودینگ و اسمبلینگ های تخصصی است.آموزش،مشاوره،تامین قطعات،بستن قرارداد با اسپانسرها و در نهایت برگزاری مسابقات در این زمینه،از جمله کارهایی است که Thermaltake در این راستا به آنها پرداخته است.

 

از سال 2015 تا کنون، Thermaltake به طور جدی مودینگ های تخصصی را دنبال کرده و کاربران علاقمند از سراسر جهان به سوی آن جلب شده اند.امروز،13 ژوئیه،تاپیه،تایوان،محل اعلام برندگان اصلی این دوره از مسابقات MFC (Modding Fighting Championship) بود.MFC 2016 در شرایطی به کار خود پایان داد که رقابت در این زمینه به شدت داغ گشته و مودینگ های جدید شرکت کنندگان،به طور محسوسی با مدل های گذشته متفاوت بودند.اگر شما هم از رزمی کاران حرفه ای و رینگی باشید،می دانید که این نامگذاری شباهت بسیاری به مسابقات UFC دارد.

مبارزان مسابقات برترین مودینگ MFC از کشورهای استرالیا،ژاپن،آمریکا،آلمان،تایوان،بلژیک،هلند،ایتالیا،چین،ویتنام و بریتانیا دور هم گرد آمده بودند تا هنر های خود را به منظور رقابتی زیبا،به نمایش بگذارند.نتیجه این دوره از مسابقات MFC 2016،برندگانی از 4 کشور بود. Suchao Prowphong از تایلند، Peter Brandsاز هلند، Ali Abbasاز آلمان و در نهایت Corey Gregory از کشور استرالیا برندگان منتخب این دوره از مسابقات MFC 2016 بودند.

Thermaltake از اسپانسرهای این مسابقات مانند AVEXIR،ایسوس،سامسونگ و اینتل قدردانی کرد.لازم به ذکر است که این مودینگ ها در نمایشگاه CES 2017 نیز به معرض دید عموم گذاشته خواهد شد.

قطعاتی که ترمالتیک در اختیار کاربران قرار داده بود نیز شامل پاور،کیس،خنک کننده های بادی و آبی و…بود.به عنوان مثال،یکی از برترین منابع تغذیه جهان،به نام Thermaltake Toughpower DPS G RGB 1250W Titanium نیز در این مودینگ ها مورد استفاده قرار گرفته است.

 

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید