مسابقه سخت افزار و کولر مستر (حالا نوبت خنک کننده است!)

0

مسابقه سخت افزار و کولر مستر (حالا نوبت خنک کننده است!)

آماده یک مسابقه دیگر هستید؟ خوب اگر آماده هستید کمربندها را محکم ببندید که یک مسابقه جانانه دیگر برای شما داریم. برای این بار به سراغ برند محصولات جانبی رفتیم. کولرمستر یکی از برندهای معروف در زمینه تولید کیس، پاور و کیس است و محصولات ان برای کاربردی که در این زمینه دستی بر آتش دارند کاملا شناخته شده است. با توجه به این موضوع تمرکز اصلی ما در این مسابقه روی محصولات این برند است. اگر آماده هستید با هم برویم به سراغ این مسابقه نفس گیر!

قوانین و دیگر هیچ!

1- دوستان و کاربران عزیز فقط کاربرانی که دارای نام کاربری ثبت شده باشند، نتیجه آنها در قرعه کشی نهایی در نظر گرفته می شود پس لطفا قبل از شرکت و درج جواب ها در وب سایت عضو شوید. در صورتی که در وب سایت ثبت نام کردید و به هر دلیلی ایمیل فعال سازی برای شما ارسال نشد لطفا به آدرس info@sakhtafzarmag.com ایمیل بزنید.

3- این مسابقه فعلا زمان پایانی مشخص ندارد ولی بزودی این زمان مشخص می شود.

4- برندگان بعد از اتمام مسابقه از بین کسانی انتخاب می شوند که پاسخ صحیح به همه موارد داده باشند. این انتخاب در نهایت به صورت قرعه کشی است و بحث شانس برندگان خوش شانس را تعیین می کند.

5- جواب مسابقه در پایان مسابقه در تاپیک دیگری به صورت جداگانه اعلام خواهد شد.

نکته:دوستان لطفا هر کسی که در مسابقه شرکت می کند. یک کامنت ازاد در بخش نظرات بگذارد چون این موضوع به مدیریت بهتر مسابقه کمک خواهد کرد.

اشاره مهم: از انجایی که بعضی از کاربران به این موضوع اشاره داشته اند که تفاوتی بین کاربرانی که در وب سایت فعالیت دارند با انهایی که هیچ فعالیتی ندارند نیست، تصمیم گرفتیم کمی اولویت به کاربرانی که در وب سایت فعالیت دارند و تنها برای مسابقه در وب سایت ثبت می کنند بدهیم. برای همین کسانی که در این مدت بتوانند در مطالب مختلف فعالیت بهتری داشته باشند و کامنت های کاربردی بنویسند در قرعه کشی نهایی تاثیر مثبت می گذارد.

 

جوایز مسابقه

همانطور که گفته شد این بار به سراغ برند معروف کولرمستر رفتیم. این برند برای شروع حسابی گرد و خاک کرده است. برای این مسابقه کولر مستر جوایز زیر را در نظر گرفته است.

 یک عدد کولر Nepton 280L

 یک عدد کولر Nepton 280L

 

 یک عدد کولر Nepton 240M

 یک عدد کولر Nepton 240M

 

 دو عدد کولر Seidon 120V Plus

 دو عدد کولر Seidon 120V Plus

 

کمی سئوال

مانند مسابقه مادربرد برای این مسابقه هم هشت سئوال چهار گزینه ای در نظر گرفتیم که می توانید آن را در خود مطلب پاسخ دهید. فقط برای یادآوری باید بگوییم که لطفا در وب سایت ثبت نام کنید چون نتیجه افرادی که به صورت ازاد در مسابقه شرکت کرده اند در قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.

نکته:دوستان لطفا هر کسی که در مسابقه شرکت می کند. یک کامنت ازاد در بخش نظرات بگذارد چون این موضوع به مدیریت بهتر مسابقه کمک خواهد کرد.

 

پرسش های چهار گزینه ای

 loadposition pollq57 loadposition pollq56 loadposition pollq55 loadposition pollq54 loadposition pollq53 loadposition pollq52

loadposition pollq59 loadposition pollq58

 

منتظر همه شما عزیزان هستیم

شاد و پاینده باشید.

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید