مسابقه نوروزی وب سایت سخت افزار و گرین با جوایزی که باید برد! (شرکت کنید)

0

مسابقه نوروزی وب سایت سخت افزار و گرین با جوایزی که باید برد! (شرکت کنید)

داریم کم کم به روزهای پایانی سال میرسیم و باید خودمان را برای یک تعطیلی چند هفته ای و آجیل خوری (این بخش ماجرا بیشتر جنبه تخیلی داشت) آماده کنیم. از انجایی که در عید باید عیدی بگیری وگرنه اصلا عید حال نمیده ما هم تصمیم گرفتیم یک عیدی مشتی به همه عزیزان سخت افزاری بدهیم که در این یک سال با ما همراه بودند. واقعیت ما دوست داشتیم و داریم که به همه عیدی بدهیم اما از بد ماجرا بضاعت ما اندک است و واقعا نمی توانیم این کار را بکنیم. با این وجود سعی کردیم برای اینکه یک عید جذاب داشته باشید و بعد از تعطیلات هم (اگر اقبال یار شما باشد) برنده یک هدیه خوب شوید که به گونه ای عیدی ما به شما عزیزان است. اگر آماده اید برای یک مسابقه جانانه با ما همراه باشید.

قوانین مسابقه نوروزی

1- مانند همیشه: دوستان و کاربران عزیز فقط کاربرانی که دارای نام کاربری ثبت شده باشند، نتیجه آنها در قرعه کشی نهایی در نظر گرفته می شود پس لطفا قبل از شرکت و درج جواب ها در وب سایت عضو شوید. در صورتی که در وب سایت ثبت نام کردید و به هر دلیلی ایمیل فعال سازی برای شما ارسال نشد لطفا به آدرس info@sakhtafzarmag.com ایمیل بزنید.

3- این مسابقه تا پایان فروردین ادامه خواهد داشت.

4- برندگان بعد از اتمام مسابقه از بین کسانی انتخاب می شوند که پاسخ صحیح به همه موارد داده باشند. این انتخاب در نهایت به صورت قرعه کشی است و بحث شانس برندگان خوش شانس را تعیین می کند.

5- جواب مسابقه در پایان مسابقه در تاپیک دیگری به صورت جداگانه اعلام خواهد شد.

نکته:دوستان لطفا هر کسی که در مسابقه شرکت می کند علاوه بر پاسخ به پاسخ چهار گزینه ازاد اخر، یک کامنت ازاد در بخش نظرات بگذارد چون این موضوع به مدیریت بهتر مسابقه کمک خواهد کرد.

اشاره مهم: به علت مشارکت بیشتر کاربران و اهمیت دادن به کاربران فعال در وب سایت (کاربرانی که به صورت مستمر در زمینه کامنت و در موارد کاربردی و علمی مشارکت می کنند) در این مسابقه دارای مزیت هایی هستند. پس لطفا تنها به مسابقه بسنده نکنید و با ما در این ایام همراه باشید و در موارد مختلف مشارکت داشته باشید.

 

جوایز مسابقه

واقعیتش ما که خودمان هوس کردیم در مسابقه شرکت کنیم شما را نمی دانیم. برای این مسابقه شرکت گرین جوایز خوبی را نسبت به سال قبل در نظر گرفته است که همین جا جا دارد از این شرکت برای حمایت از مسابقه تشکر کنیم. در این مسابقه چهار جایزه در نظر گرفته شده است که این موضوع شانس برنده شدن افراد بیشتری را فراهم می کند.

 

 

 یک عدد کیس Z7 Gladiator

 یک عدد کیس Z7 Gladiator

 

 

 

 یک عدد پاور GP1050B-OC Plus

 یک عدد پاور GP1050B-OC Plus

 

یک عدد کولر آبی پردازنده Glacier 360

یک عدد کولر آبی پردازنده Glacier 360

 

یک عدد ماوس Cougar 700M

یک عدد ماوس Cougar 700M

 

این هم یک تصویر Motion Gif برای دیدن هر چهار جایزه!

 

سئوال جانانه!

از انجایی که می دانیم عید فرصت خوبی برای بررسی و جستجو در اینترنت برای یافتن سئوالات است برای همین سعی کردیم سئوالات این مسابقه را کمی فنی تر در نظر بگیریم البته نه آن قدر که دوستان عزیز دیگر نتوانند سئوالات را پاسخ بدهند. برای این مسابقه شش سئوال چهار گزینه ای در نظر گرفتیم که 5 سئوال آن فنی و یکی سئوال عمومی است. پاسخ این سئوالات تنها نیاز به یک جستجوی کوتاه و بررسی ساده دارد برای همین نگران سئوالات نباشید.

نکته:دوستان لطفا هر کسی که در مسابقه شرکت می کند. یک کامنت ازاد در بخش نظرات بگذارد چون این موضوع به مدیریت بهتر مسابقه کمک خواهد کرد.

 

پرسش های چهار گزینه ای

loadposition pollq60 loadposition pollq61 loadposition pollq62 loadposition pollq63 loadposition pollq64

loadposition pollq65

 

منتظر همه شما خوبان هستیم

سالی پر از شادی و سرافرازی را برای تک تک شما خوبان آرزو می کنیم

تیم وب سایت سخت افزار

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید