مسابقه وب سایت سحت افزار و برند i-Life شروع شد (شرکت کنید، منتظر شما هستیم)

0

مسابقه وب سایت سحت افزار و برند i-Life شروع شد (شرکت کنید، منتظر شما هستیم)

هنوز نفستان تازه نشده است که دوباره باید خود را برای رقابتی دیگر آماده کنید. بعد از اعلام اسامی برندگان مسابقه مینی کامپیوتر لیوا نوبت به آن رسیده است که با یک مسابقه دیگر همراه شما عزیزان باشیم. در این مسابقه اینبار به سراغ ابزارهای دیجیتالی قابل حمل و پوشیدنی رفتیم که هر روزه محبوبیت ان در بین کاربران افزایش می یاید. تبلت ها و ساعت های هوشمند از جمله ابزارهایی هستند که می تواند آن را همراه با بسیاری از کاربران دید. با توجه به این موضوع با همکاری شرکت آریانا که در زمینه عرضه محصولات برند i-Life فعالیت دارد مسابقه جدیدی را برای شما عزیزان تدارک دیدیم که در ادامه می توانید از جزییات آن مطلع شوید. اگر آماده هستید با ما همراه باشید با مسابقه جدید وب سایت سخت افزار.

قوانین مسابقه

1- دوستان و کاربران عزیز فقط کاربرانی که دارای نام کاربری ثبت شده باشند، نتیجه آنها در قرعه کشی نهایی در نظر گرفته می شود پس لطفا قبل از شرکت و درج جواب ها در وب سایت عضو شوید. در صورتی که در وب سایت ثبت نام کردید و به هر دلیلی ایمیل فعال سازی برای شما ارسال نشد لطفا به آدرس info@sakhtafzarmag.com ایمیل بزنید.

2- کاربرانی که فقط به سئوالات چهار گزینه ای پاسخ داده باشند و هیچ کامنتی درج نکرده باشند برای قرعه کشی نهایی در نظر گرفته نخواهند شد. (لطفا در بخش کامنت پاسخ سئوال تشریحی را بنویسید نه سئوال تستی)

3- این مسابقه تا آنتهای آذر ماه ادامه دارد و تمدید هم نخواهد شد.

4- برندگان بعد از اتمام مسابقه از بین کسانی انتخاب می شوند که پاسخ صحیح به همه موارد داده باشند. این انتخاب در نهایت به صورت قرعه کشی است و بحث شانس برندگان خوش شانس را تعیین می کند.

5- جواب مسابقه در پایان مسابقه در تاپیک دیگری به صورت جداگانه اعلام خواهد شد.

6- عزیزان گرامی هیچ وقت جواب سئوالات تشریحی را از روی کامنت دیگران ننویسید و یا کامنت دیگران را به صورت دیگری قرار ندهید چون در این صورت از مسابقه حذف می شود.

 

جوایز

همانطور که گفته شده این مسابقه با همکاری شرکت آریانا نماینده رسمی محصولات i-Life در ایران برگزار شده است. این شرکت برای حمایت بهتر از شما عزیزان و برگزاری یک مسابقه جذاب دو دستگاه تبلت Zedbook و دو دستگاه ساعت Zedwatch را در نظر گرفته است که در پایان مسابقه به چهار عزیزی که در این مسابقه برنده شده اند تقدیم می شود.

مسابقه وب سایت سخت افزار

مسابقه وب سایت سخت افزار

 

 دو عدد تبلت i-Life ZEDBOOK

 مسابقه وب سایت سخت افزار

 

 دو عدد ساعت i-Life ZEDٌwatch

 مسابقه وب سایت سخت افزار

 سئوالات مسابقه

مسابقه شامل سه سئوال چهار گزینه ای و یک سئوال تشریحی است. این سئوال به ترتیب شامل موارد زیر هستند:

اشاره مهم: برای شرکت در مسابقه لطفا ثبت نام کنید در صورت بروز مشکل لطفا مورد یک از قوانین مسابقه را بخوانید.

 loadposition pollq34

 loadposition pollq35

 loadposition pollq36

پرسش تشریحی

– قابلیت ذخیره ابری با ظرفیت 1 ترابایت ارائه شده روی ZED book چه مزیتی دارد؟

 

دوستان عزیز و گرامی بعد از ثبت نام به پاسخ های چهار گزینه ای پاسخ دهید و پاسخ سوال تشریحی را در قسمت کامنت درج کنید. منتظر همه شما دوستان عزیز هستیم.

 

موفق باشید

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید