مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار: دور گروهی در ایستگاه پایانی

0

مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار: دور گروهی در ایستگاه پایانی

امروز آخرین مسابقات دور گروهی یورو 2016 نیز برگزار خواهند شد و 16 تیم صعود کننده به دور بعد حریفان خود را خواهند شناخت. شب گذشته و در چهار بازی انجام شده، تکیف 2 تیم دیگر نیز به طور قطعی مشخص شد. در بازی های اول که از ساعت 20.30 به وقت ایران آغاز شدند، آلمان ابتدا به مصاف ایرلند شمالی رفت و با وجود حملات متعدد در آغاز بازی تنها توانست یک گل به ثمر برساند و بازی نیز با نتیجه یک بر صفر به سود این تیم به پایان رسید. در بازی بعدی این گروه هم لهستان با یک گل از سد اوکراین گذشت تا صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کند. در این گروه ایرلند شمالی باید منتظر پایان یافتن دور گروهی بماند تا تکلیف صعود یا عدم صعود آنها نیز مشخص شود. همچنین اسپانیای صعود کرده هم در حالی که با یک گل از کرواسی پیش بود در نهایت با نتیجه 2 بر 1 از این تیم شکست خورد تا جایگاه اول خود را از دست داده و در انتظار دیداری سخت در مرحله حذفی باشد. امروز هم در آخرین بازی های دور گروهی، چهار بازی برگزار خواهد شد.

بازی مجارستان و پرتغال که از ساعت 20.30 به وقت ایران آغاز می شود یکی از حساس ترین بازی های دور گروهی خواهد بود. پرتغال با امید بسیار زیاد و با استفاده از ستاره خود پا به این رقابت ها گذاشته بود اما آنها تنها 2 تساوی در بازی های قبلی خود به دست آورده اند و حتی رونالدو نتوانسته یک گل هم برای این تیم به ثمر برساند. با این حال کسب یک پیروزی در بازی با مجارستانی که تا اینجا شگفتی ساز رقابت ها بوده می تواند صعود آنها به مرحله بعدی را تضمین کند. در بازی دیگر این گروه هم اتریش به مصاف ایسلند خواهد رفت تا تکلیف دومین تیم صعود کننده هم در این بازی مشخص شود.

اما در بازی هایی که از ساعت 23.30 برگزار می شوند ایتالیا که صعود خود به مرحله نهایی را قطعی کرده به مصاف ایرلند می رود. شکست دیشب اسپانیا برابر کرواسی و احتمال رویارویی آنها با ایتالیا باعث می شود احتمال استفاده از ترکیب ذخیره ها در این بازی افزایش داشته باشد. همچنین سوئد نیز که با وجود استفاده از ابراهیموویچ شرایطی مشابه پرتغال را تجربه می کند باید در دیداری سخت به مصاف بلژیک برود. مطمئنا هیچ یک از این دو تیم ریسک نخواهند کرد و باید انتظار دیداری جذاب را از آنها داشته باشیم. شما می توانید علاوه بر پیش بینی نتایج، با حدث زدن هر یک از تیم های صعود کننده به مرحله بعدی 10 امتیاز دیگر نیز به مجموع امتیازات خود اضافه کنید. نحوه امتیاز دهی در این مسابقه به صورت زیر است:

  • پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیاز
  • پیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیاز
  • پیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

توجه داشته باشید که دو تیم اول از هر گروه به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد و از بین تیم های سوم نیز چهار تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند راهی مرحله بعد می شوند. پس تا پیش از آغاز مسابقات هر گروه تیم های صعود کننده را مشخص کنید. شاید شما برنده بعدی سخت افزار باشید.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید