«مسعود شاهی» مشاور «ابطحی» در موسسه رسانه‌های تصویری شد

0

به نقل از گیگر:

به گزارش سینماپرس، در حکم سید مصطفی ابطحی برای مهدی مسعود شاهی آمده است:«برادر ارجمند جناب آقای مهدی مسعود شاهی؛نظر به سوابق ارزشمند فرهنگی، شایستگی حرفه ای و تجارب ممتاز مدیریتی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور موسسه رسانه های تصویری» برگزیده می شوید.

نقش تاثیر گذار سینمای خانگی در سپهر فرهنگی کشور و گستره ی نفوذ این هنر رسانه به اقصی نقاط این سرزمین پهناور، فرصت مناسبی است تا با همراهی همه ی صاحبان درک و درد، برنامه ریزی دقیق و هنرمندانه ای برای گستردن سجاده ی فرهنگ ایمانی و ایرانی در کانون دل مخاطبان و نشستن قطرات باران فرهنگ بر پیشانی لحظه های آنان صورت گیرد و از این رهگذر، هنر صنعت ویدیو رسانه در خور نام بلند ایران ارتقاء یابد.

تحقق این مهم در گرو ایده ی خلاق، نگاهی نو و همتی بلند است تا ضمن شناخت تحولات تکنولوژیک در این عرصه، راه برای تولید آثاری با محتوای مطلوب، تنوع مضمونی و سطح بالای تکنیکی گشوده شود و بالمآل با تداوم همکاری مسوولانه فعالان این حوزه در استقبال از تکنولوژی های نوین، پیشگامی این هنر رسانه برای جلب مخاطب در رقابت با رسانه‌های رقیب تضمین شود.

موسسه رسانه های تصویری افتخاردارد با بهره مندی از مشاورت و همگامی جنابعالی برای پیمودن مسیر ارتقای فعالیت های خود، آینده ای امیدبخش، برای این هنر رسانه تاثیر گذار فراهم آورد. موفقیت شما را از دادار هستی مسالت می نمایم».

پاسخ دهید