مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر معرفی شد

0

مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر معرفی شد

استان‌ها > لرستان – مراسم تودیع و معارفه مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ، امام جمعه و جمعی از مسوولان پلدختر در محل حسینیه سپاه پلدختر برگزارشد

به گزارش خبرآنلاین از پلدختر ، مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در این مراسم گفت: دشمن می خواهد مردم از ولایت فقیه و روحانیت که چشمه زلال پاکی ها است جدا کند .
حجت الاسلام شمس الله جلیلیان افزود: دشمن تمام توان ابزارها و تجهیزات مختلف خود را برای منحرف کردن عقاید و افکار جوانان به کار می گیرد که در این رابطه وظیفه روحانیت روشنگری و آگاه سازی است .
وی با بیان این که امروز روحانیت با آزمون سختی روبه رو است زیرا روحانیون وظیفه هدایت جامعه را بر عهده دارند گفت: حوزه های نمایندگی ولی فقیه در کنار فرماندهی سپاه نقش حفظ و حراست از افکار و اعمال پاسداران را در چارچوب اسلام ناب به عهده دارد .
حجت الاسلام جلیلیان با بیان این که روحانیت در دفاع مقدس نقش تاثیر گذاری داشتند افزود: روحانیت در دوران دفاع مقدس کارهای بسیار مهم و سازنده ای جهت پیشبرد اهداف در هشت سال دفاع مقدس انجام دادند .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: نمایندگان ولی فقیه در سپاه بازوی فرمانده هان این نهاد هستند که این نهاد انقلابی به وجود آنها نیاز دارد .
سرهنگ محمد شریف نوریان افزود: روحانیت پرچم دار اعتقادی بسیج بوده و از وظایف حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه بصیرت افزایی و تعمیق بصیرت سیاسی در بین آحاد سپاه و بسیج است .
در ادامه این آیین حجت الاسلام سلمان کریمی به عنوان مسوول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر معرفی و از خدمات حجت الاسلام سیدرضا یدالهی مسوول سابق این نهاد قدردانی کرد

اسما اسماعیل پور

 

۴۸

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید