مشارکت 90 درصدی فرهنگیان در صندوق ذخیره

0

مدیر روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان از مشارکت 90 درصدی فرهنگیان در صندوق ذخیره خبر داد.

ابراهیم رسولی مدیر روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت و گو با  خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی   با بیان این که عضوگیری صندوق ذخیره فرهنگیان روندی رو به رشد داشته اظهار داشت: در حال حاضر بالغ بر 900 هزار نفر که 90 درصد اعضای فرهنگیان را تشکیل می دهد در صندوق ذخیره فرهنگیان عضویت دارند که بالاترین ضریب نفوذ از ابتدای تاسیس موسسه تاکنون بوده است.  

              

وی در ادامه بیان کرد: در سال 92 تنها حدود 75 درصد از فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان عضویت داشتند که با روی کار آمدن و تدوین برنامه‌های جدید عضوپذیری صندوق افزایش داشته است.

مدیر روابط عمومی صندوق ذخیره فرهنگیان در ادامه افزود: برای سود دهی و اطلاع رسانی صندوق ذخیره فرهنگیان با افزایش 15 درصدی مواجه شدیم که امیدواریم با اجرای برنامه‌های جدید به بالاترین سطح عضویت فرهنگیان برسیم.

رسولی در خصوص استمرار عضویت فرهنگیان در صندوق ذخیره گفت: این برنامه از مهر ماه سال گذشته آغاز شد که طبق آن، فرهنگیان پس از بازنشستگی نیز می توانند عضویت خود را ادامه دهند  و از سود مبلغی که تحت عنوان سهم الشرکه دریافت می کنند از وام بدون بهره,مزایا و خدمات و سود سالیانه بهره مند شوند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید