مشخصات فنی گلکسی A9 Pro توسط AnTuTu تائید شد

0

مشخصات فنی گلکسی A9 Pro توسط AnTuTu تائید شد

A9 Pro فبلت جدید معرفی نشده ی سامسونگ است که مدتیست شاهد شایعات و خبر هایی در مورد آن هستیم. به نظر میرسد لحظه به لحظه به رونمایی این فبلت از سوی سامسونگ نزدیک میشویم. پیش از این اطلاعاتی در مورد این فبلت در GFXBench فاش شده بود و اکنون اطلاعات این فبلت در برنامه ی بنچمارک AnTuTu نمایان شده است.

 

گلکسی A9 Pro نسخه ی ارتقا یافته ی A9 2016 خواهد بود که ژانویه ی امسال معرفی شد. طبق مشخصات ظاهر شده در AnTuTu دوربین اصلی این مدل 16 مگاپیکسل است که نسبت به A9 2016 که 13 مگاپیکسلی بود پیشرفت داشته است بنابراین سنسور این نسخه نیز نسبت به A9 2016 متفاوت خواهد بود. همچنین این فبلت در دوربین جلویی نیز از سنسور 5 مگاپیکسل نسخه ی معمولی به سنسور 8 مگاپیکسلی نسخه ی پرو بهبود داشته است. در قسمت حافظه ی رم نیز A9 Pro به 4 گیگابایت افزایش داشته است. A9 2016 از سه گیگابایت حافظه ی رم برخوردار است.

دیگر مشخصات فاش شده ی این فبلت همانند A9 2016 است . بدین ترتیب A9 Pro به چیپست پردازنده ی اسنپ دراگون 652 و 32 گیگابایت حافظه ی داخلی مجهز شده است. در مورد اندازه ی صفحه نمایش همان طور که پیش از این در فهرست GFXBench دیده بودیم احتمالا از صفحه نمایش 5.5 اینچی برخوردار خواهد بود اما همان طور که میدانیم ممکن است برنامه های بنچمارک کمی اشتباه نیز داشته باشند. اما پیش بینی ما این است که A9 Pro به صفحه نمایش 6 اینچی مجهز باشد.  

صحبتی از قیمت احتمالی و تاریخ معرفی این فبلت هنوز در دسترس نیست اما انتظار داریم در چند روز آینده تاریخ معرفی آن به طور رسما مشخص شود یا شاید هم سامسونگ کاربران را با معرفی غیر منتظره ی این فبلت سوپرایز کند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید