مشخصات پرچمدار جدید مایکروسافت در GFXBench نمایان شد!

0

مشخصات پرچمدار جدید مایکروسافت در GFXBench نمایان شد!

پس از معرفی لومیا 650 که به عنوان آخرین لومیای احتمالی شناخته می شود حال مشخصات یک گوشی قدرتمند از سوی مایکروسافت در GFXBench ظاهر شده است . طبق شایعات اخیر لومیا 650 آخرین گوشی از سری لومیا خواهد و همچنین آخرین گوشی خواهد بود که مایکروسافت امسال معرفی کرد. همراه ما باشید.

گوشی جدید ظاهر شده در GFXBench به پردازنده ی اسنپ دراگون820 مجهز است و از صفحه نمایش 5.5 اینچی QHD بهره میبرد. این گوشی با شماره مدل RM-1162 خودنمایی کرده است و به نظر می رسد جایگزین لومیا 950XL خواهد شد.


نکته ی غیر مرتبطی که در این اطلاعات قابل توجه است پردازنده ی گرافیکی Adreno 530 است که جزئی از چیپست اسنپ دراگون 820 محسوب می شود.ممکن است این گوشی همان سرفیس فون مایکروسافت باشد که مدت هاست انتظار آن را می کشیم . در زمانی که انتظار می رفت در گوشی قدرتمند ویندوزی از پردازنده های اینتل استفاده شود اچ پی در Elite x3 فبلت جدید خود ، از پرچمدار کوالکام استفاده کرد. با توجه به این اتفاق به نظر میرسد چیپست های موبایل اینتل هنوز سال ها با پردازنده ی ARM فاصله دارند و شاید به این زودی شاهد ورود گسترده ی اینتل در صنعت موبایل نخواهیم بود.
در هر صورت این گوشی چه معرفی شود و چه نشود انتظار ها از سرفیس فون بسیار زیاد است. تعداد کسانی هم که انتظار سرفیس فون را می کشند نیز به همان اندازه زیاد است. نظر شما در این باره چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید