مشکل زود انزالی دارم، به من مواد مخدر پیشنهاد دادند!

0

علل زیادی می‌توانند در زودانزالی آقایان نقش داشته باشند که افزونی حرارت، افزونی برودت و افزونی رطوبت و برخی مشکلات دیگر (مشکلات اضطرابی و روانی)، از آن جمله‌اند.

پرسش: من مشکل زود انزالی دارم و در این رابطه با همسرم مشکل دارم – بعضیها به من مواد مخدر را پیشنهاد دادن – از شما میخواهم راهنماییم کنید.

مشکل زود انزالی دارم، به من مواد مخدر پیشنهاد دادند!

پاسخ: علل زیادی می‌توانند در زودانزالی آقایان نقش داشته باشند که افزونی حرارت، افزونی برودت و افزونی رطوبت و برخی مشکلات دیگر (مشکلات اضطرابی و روانی)، از آن جمله‌اند. در نتیجه با یک شرح حال مختصر اینترنتی نمی‌توان مشکل دقیق شما را تشخیص داد و آن را درمان کرد. پاسخ درمان‌های طب سنتی ایران در مورد زودانزالی آقایان معمولاً بسیار خوب و رضایت‌بخش است بهتر است به پزشک سنتی مراجعه کنید. به هبیچ عنوان مواد مخدر را استفاده نکنید زیرا علوه بر مشکلات و اعتیادی که ایجاد می کنند ممکن است بر مشکل شما تأثیری نداشته باشند. همانطور که می دانید در ابتدا باعث افزایش میل و توان جنسی می شوند اما پس از مدتی میل و توتن جنسی کم شده و حتی از بین می رود. قبلا در پاسخ های عمومی دستور حبی از هسته تمر هندی داده شده که می توانید آن را امتحان کنید. برای درمان کامل به پزشک سنتی مراجعه کنید.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

لینک مطلب

پاسخ دهید