مشکل گیر کردن قلم گلکسی نوت 7 و راه حل آن

0

مشکل گیر کردن قلم گلکسی نوت 7 و راه حل آن

شرکت سامسونگ در تاریخ 12 مرداد سری جدید از فبلت های نوت خود را با نام Note 7  معرفی کرد.استفاده از قلم s pen موجب محبوبیت گوشی های نوت شده اما این قلم خالی از دردسر نیز نبوده است. به طوری که  در مدل قبلی این سری (نوت 5) برعکس وارد کردن قلم در فضای مربوط به آن مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد کرده بود . شرکت سامسونگ در مراسم رونمایی از نوت7 اعلام کرد که امکان وارد کردن وارونه قلم در این مدل جدید وجود ندارد. با وجود امکانات و ویژگی های خوب قلم جدید نوت7 ، به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن برای قرار دادن قلم در محفظه اش باید فشاری بیش از حد معمول به آن وارد کرد که در نتیجه این کار سطح انتهایی قلم پایین تر از لبه ی دستگاه قرار میگیرد و از جایگاهش خارج نمی شود. برای آشنایی با روش حل این مشکل با سخت افزار همراه باشید.

زمانی که نیروی بیش از اندازه برای وارد کردن قلم درون محفظه اش به آن وارد کنید فنر داخل دکمه قلم قدرت لازم جهت خارج کردن آن از جایگاهش را ندارد و قلم درون محفظه اش گیر میکند. با وجود این مشکل باید تا حد ممکن از از فشار بیش از اندازه به آن جلو گیری شود و برای قرار گیری قلم در محفظه نباید فشاری بیشتری از یک یا دو ثانیه ای به آن وارد کرد . در زمان قرار گیری قلم در محفظه باید انتهای قلم با سطح گوشی در یک راستا قرار بگیرد حال اگر سطح انتهایی قلم بیش از اندازه پایین رفت و با فشار دادن دکمه ، قلم از جایگاهش خارج نشد ، فشار بیش از حد برای خارج کردن امکان صدمه دیدن  دستگاه و قلم را افزایش می دهد. بهترین روش برای خارج کردن قلم استفاده از یک سوزن می باشد که با تکیه بر دیواره های قلم آن را به آهستگی خارج کند. دکمه انتهایی S Pen بسیار حساس می باشد و  بهتر است با وجود چنین مشکلی از فشار دادن بی دلیل دکمه انتهای آن خودداری کرد. پیشنهاد ما به شما تست و اطمینان از سالم بودن S Pen در هنگام خرید کهکشانی جدید سامسونگ می باشد.

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید