مصدومیت آرام طبع معادلات پروفسور را برهم ریخت/ برانکو مدافعان وسط خود را مشخص کرد

0

مصدومیت آرام طبع معادلات پروفسور را برهم ریخت/ برانکو مدافعان وسط خود را مشخص کرد

ورزش > لیگ برتر – مصدومیت آرام طبع معادلات تاکتیکی برانکو را برهم ریخت و او حسین ماهینی را جایگزین انصاری در دفاع وسط می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو در نظر داشت از محمد انصاری در دفاع وسط استفاده کند اما مصدومیت آرام طبع همه معادلات سرمربی کروات قرمز ها را برهم ریخت تا او مدافع راست خود را جایگزین انصاری در خط دفاعی کند.
برانکو ایوانکوویچ قصد داشت در آغاز لیگ از محمد امین آرام طبع در سمت چپ دفاعی و ماهینی در سمت راست استفاده کند و وظیفه دفاع میانی را به سیدجلال حسینی و محمد انصاری بسپارد. اما مصدومیت مدافع چپ تازه وارد این تیم برنامه های این تیم را مختل کرد و اکنون برانکو با توجه به عدم صدور مجوز بازی گولچ و ناآمادگی پل یانسکی مجبور از بازیکن دیگری به عنوان زوج سیدجلال حسینی سود ببرد.
با شرایط موجود البته به نظر می رسد حسین ماهینی گزینه جدید برانکو برای زوج سیدجلال حسینی در دیدار با سایپا باشد. ماهینی در لیگ سیزدهم نیز که این تیم موفق به کسب عنوان برترین خط دفاعی شده بود تجربه حضور در قلب دفاعی به همراه حسینی را در کارنامه دارد و شناخت خوبی از او دارد. با این شرایط انصاری به پست فصل گذشته در جناح چپ خواهد رفت و سیدجلال و ماهینی در قلب دفاع و محرمی در سمت راست برابر سایپا به میدان خواهند رفت.

 

 

256 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید