مظلومی: داوری کار خودش را کرد

0

ورزش > لیگ برتر – سرمربی استقلال درباره بازی گفت : می توانستیم برنده بازی شویم اما بی تجربگی یکی از بازیکنان باعث شد گلی دریافت کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی سرمربی استقلال بعد از بازی با پرسپولیس درباره این بازی گفت: فوتبال همین است.وقتی گل زدیم پرسپولیس حمله می کرد و تیم ما عقب کشید. پرسپولیس عقب بود و نیرو تهاجمیش را بیشتر کرد و فشار های زیادی روی دروازه ما به وجود آورد.

مظلومی درباره وقت های اضافه بازی گفت: داور بازی 4 دقیقه وقت اضافه گرفته بود اما گل پرسپولیس در دقیقه 96 زده شد.

مظلومی در ادامه گفت: بچه های ما با جان و دل بازی کردند و به آنها تبریک می گویم. در دقایق آخر بازی بازیکن ما باید توپ را به گوشه زمین می برد اما با بی تجربگی این کار را نکرد و همان توپ وارد دروازه ما شد.

سرمربی استقلال درباره تعویض های این تیم گفت:  تیم حریف با بازی مستیقیم هافبک های ما را از کار انداخته بود و ما هم مدافع سر زن آوردیم تا بتوانیم جلو حملات پرسپولیس را بگیریم. ما دو بازیکن سرعتی آوردیم اما خوب تغذیه نشدند که اگر این اتفاق می افتاد می توانستیم بیشتر گل بزنند.بازی خوبی و سرعت خوبی داشت و به همه خسته نباشید میگیم.

مظلومی درباره داوری گفت: به نظر من داور زمان های اضافه را زیادی محاسبه کرد اما به هر حال خسته نباشید می گویم و داوری هم کار خودش را کرد.

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید