مظلومی: در دربی ترسو بازی نمی‌کنیم/ این رفتارها در شان فرکی نیست

0

ورزش > لیگ برتر – سرمربی استقلال: ما تا الان به سپاهان فکر می‌کردیم و از الان به دربی، در جلسات کمی که داریم باید به آن بازی فکر کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی بعد از پیروزی برابر سپاهان، پاسخگوی گزارشگر اصفهانی صدا و سیما بود که در ادامه پرسش و پاسخ آن‌ها را مرور کنید. 

در حالی که فکر می‌کردند شما به سک تساوی هم راضی هستید، سه بر صفر به پیروزی رسیدید؟
مظلومی: ما برای مساوی نیامده بودیم، چون به در ما نمی‌خورد، علاقه‌ای نداشتیم بعداز س3 تساوی، به چهارمین تساوی هم برسیم. نیمه اول گل زدیم، اما آنطور که باید وو شاید به دستورات من عمل نشد و این باعث شد بازی دست سپاهان بیفتد. در نیمه دوم با استفاده از سرعت و تعویض‌ها، توانستیم از روزنه‌ها ب خوبی استفاده کنیم و دیدی که 2 گل زدیم ومی‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. متاسفم برای برخوردهایی که با آقای فرکی می‌شود، این برخورد در شان و شخصیت سپاهان نیست.

امروز بازیکنان بزرگ شما نبودند، اما یک عملکرد خوب را ارائه دادید، به خصوص در خط دفاع.

مظلومی: ما تلاش کردیم در اندک زمانی که داشتیم روی دفاع تیمی‌مان کار کنیم، خوشبختانه بچه ها هم خوب همراهی کردند. امروز همه تلاش کردند برای دفاع کردن. در کار دفاعی خیلی خوب عمل کردیم.
خسرو حیدری خودش را به اصفهان رساند و اما بازی نکرد، او و آرش به دربی می‌رسند؟
مظلومی: ما تا الان به سپاهان فکر می‌کردیم و از الان به دربی، در جلسات کمی که داریم باید به آن بازی فکر کنیم. در مورد خسرو ریسک نکردم، در مورد آرش هم ترجیح دادم روی نیمکت نباشد و جوان‌تر ها را بیارم.
اصلا علاقه‌مند به 0 – 0 نیستم، اما ببینید که ما فقط در بازی با ذوب آهن صفر – صفر کردیم، ما می‌رویم برای برد.

258 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید