مظلومی: زنگ خطر داوری برای استقلال زده شده/ این تعطیلی‌ها دردی از فوتبال ما درمان نمی کند

0

ورزش > لیگ برتر – پرویز مظلومی گفت: جلوی چشم داور روی بازیکن استقلال خطا شد اما پنالتی نگرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی سرمربی استقلال پس از تساوی مقابل پدیده گفت: «بازی خوبی بود. موقعیت های خوبی روی دروازه داشتیم. می توانستیم از این موقعیت ها استفاده كنیم و گل های بیشتری بزنیم. ولی ما در همان ابتدای بازی با اشتباهی كه انجام دادیم گل خوردیم و شیرازه تیم از هم پاشید. ما عجولانه بازی كردیم و در نیمه اول خوب كار نكردیم. در نیمه دوم هم سیستم تیم را عوض كردیم و به گل رسیدیم.»
مظلومی ادامه داد: «مقابل داور روی بازیكن ما پنالتی كردند و كفشش هم از پایش در آمد. اما داور این پنالتی را نگرفت. روی خسرو حیدری هم خطای پنالتی كردند. زنگ خطر داوری برای استقلال زده شده و حتی من مربی كه هیچ وقت درمورد داوری حرف نمی زدم مجبور شدم كه درباره داوری حرف بزنم.»
سرمربی استقلال درمورد اینكه تیمش با مهره هایی كه دارد باید بهتر نتیجه بگیرد گفت: «امكانات ما هم مثل پدیده است و بهتر از آن نیست. ما مهره ای در اختیار نداشتیم. سه بازیكن ما از تیم امید آمده بودند. كرار هم نبود. تعطیلات ما را از مسابقات دور می كند و كیفیت مسابقات پایین می آید. تعطیلات به ضرر استقلال شد. 40 درصد تیم ما در اختیار تیم ملی بود. دوست دارم با تیم ملی تعامل داشته باشیم ولی این تعطیلی ها دردی از فوتبال ما درمان نمی كند.»
مظلومی درباره اعتراض خرسندنیا و فخرالدینی به تعویضشان گفت: «چنین چیزی نبود. اگر من این مسئله را ببینم برخورد می كنم. برهانی هم مصدوم نیست. من صلاح ندیدم بازی كند. برهانی همیشه در خدمت تیم است و مشكلی با او ندارم.»
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید