مظلومی پس از ممنوع التصویر شدن علی ضیا: خودم بخشیده بودمش؛ هواداران گفتند موضوع را پیگیری کنیم

0

ورزش > لیگ برتر – پرویز مظلومی گفت که خودش ضیا را بخشیده اما درخواست هواداران این بوده که موضوع را پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی خبر از ممنوع التصویر شدن علی ضیا داد. ضیا که دربی را در جمع دوستانش تماشا می کرد، پس از به ثمر رسیدن گل پرسپولیس که در آخرین دقیقه زده شد، همراه با اطرافیان خود شعاری را می خواند که توهین به پرویز مظلومی بود.

مظلومی در اولین اظهار نظرات خود گفت که ضیا را بخشیده اما امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولاد گفت که مدیران صدا و سیما باید این مجری را اخراج کنند. حالا پرویز مظلومی در گفت و گو با خبرآنلاین، خبر از ممنوع التصویر شدن علی ضیا می دهد. 

مظلومی می گوید: «الان از دفتر مدیریت شبکه 3 با من تماس گرفتند و گفتند که ایشان ممنوع التصویر شده اند. من تشکر می کنم از دوست خوبم آقای پور محمدی که خیلی سریع واکنش نشان دادند.»
سرمربی استقلال ادامه می دهد: «راستش من به دنبال منافع شحصی در این مسئله نیستم. من خودم ایشان را بخشیدم اما هواداران اصرار دارند که این ماجرا پیگیری شود چون توهین به استقلال است. اصلا هم به شخص آقای ضیا مربوط نیست. دو نفر دیگری هم که در فیلم هستند و قبلا هم در تلویزیون حرف های تندی را علیه هواداران استقلال زده بودند باید پاسخگو باشند.»

43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید