معاون وزیر ورزش: با تمام توان از ورزشکاران المپیکی حمایت می کنیم/ اشتغال زایی برای مدال آوران ریو

0

معاون وزیر ورزش: با تمام توان از ورزشکاران المپیکی حمایت می کنیم/ اشتغال زایی برای مدال آوران ریو

استان‌ها > البرز – معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با تمام قوا سعی شده که شرایط مساعدی برای ورزشکاران راه یافته به المپیک فراهم شود.

به گزارش خبرآنلاین البرز ،مراسم رهسپاری ورزشکاران استان البرز به المپیک و پارالمپیک 2016 ریو شامگاه دوشنبه با حضور غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان، سیدحمیدطهائی استاندار البرز، رضاگل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، امیرعفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و جمعی از ورزشکاران و مسئولان استان در محل سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد.
معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان در این مراسم با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده به منظور این تقدیر ویژه از مدال آوران المپیک و پارالمپیک گفت: به مدال آوران المپیک و پارالمپیک نفر اول 300 سکه، نفر دوم 200 سکه و نفر سوم 120 سکه اهداء خواهد شد.
وی افزود: قهرمانان پس از کسب مقام، بین 70 تا 120 میلیون تومان زمین های مرغوب در شهرک های مناسب دریافت خواهند کرد.
شعبانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در وزارت ورزش و جوانان در این خصوص، اظهار داشت: تاکنون با تمام قوا سعی شده که شرایط مساعدی برای ورزشکاران راه یافته به المپیک فراهم شود.
شعبانی بهار ادامه داد: بستر برای تمرینات ورزشکاران مهیا شده و حمایت همه جانبه از آنها صورت گرفته است و این اقدامات همچنان ادامه دارد.
ایجاد اشتغال برای مدال آوران المپیک و پارالمپیک
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مهمترین اقدام در این راستا مصوبه ای در هیات دولت با حمایت جدی رئیس جمهوری مبنی بر ایجاد اشتغال برای مدال آوران المپیک و پارالمپیک است.
معاون وزیر اضافه کرد: بسیاری حمایت های دیگر اعم از استانی و کشوری دست به دست هم داده که این ورزشکاران در شرایط روحی روانی خوبی در این دوره از رقابت ها حضور پیدا کنند.

46

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید