معرفى برگزيدگان چهارمين جشنواره تئاتر شهر

0

گیگر:

مراسم اختتاميه چهارمين جشنواره تئاتر شهر شامگاه ٦ شهريورماه در فرهنگسراى انديشه برگزار شد.

به گزارش بولتن نیوز، برگزیدگان چهارمین جشنواره تئاتر شهر شامگاه ۶ مهرماه در فرهنگسرای اندیشه معرفی شدند. اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:

 

جشنواره تئاتر شهر

مسابقه عکاسان تئاتر با مضمون شهرنشینی:

لوح تقدیر به آقای مسعود میر‌میری، مریم ملک‌مختار، سمانه جویا، حسین اسماعیلی

جایزه سوم شامل جایزه نقدی و دیپلم افتخار به ساینا قادری  

جایزه دوم شامل جایزه نقدی و دیپلم افتخار پری‌ناز آل آقا

جایزه اول شامل تندیس جشنواره  و دیپلم افتخار و جایزه نقدی  ساناز دریایی

مسابقه عکس تئاتر صحنه‌ای:

لوح تقدیر به فاطمه خواجه‌نوری، آئین سبزی وند، مریم دیهول

جایزه سوم شامل جایزه نقدی و دیپلم افتخار به پرنا بهارعلی  

جایزه دوم شامل جایزه نقدی و دیپلم افتخار مونا تهرانی

جایزه اول شامل تندیس جشنواره  و دیپلم افتخار و جایزه نقدی  ساینا قادری

مسابقه عکاسی تئاتر خیابانی:

لوح تقدیر به یاسر مروت، سیاوش حمیدی، غزل صداقت، فاطمه مهری

جایزه سوم شامل جایزه نقدی و دیپلم افتخار به زهره صفی نور  

جایزه دوم شامل جایزه نقدی و دیپلم افتخار کیمیا نیک

جایزه اول شامل تندیس جشنواره  و دیپلم افتخار و جایزه نقدی  حسین اسماعیلی

جایزه بخش پژوهش در عکاسی تئاتر:

جایزه نقدی و دیپلم افتخار خانم پگاه قدیری

 

آرای هیات داوران مسابقه تئاتر کودک و نوجوان چهارمین جشنواره تئاتر شهر

 

 موسیقی:

جایزه موسیقی برگزیده شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای رامین کهن برای نمایش «گیسوانی برای پرواز» و همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به گروه موسیقی نمایش آقای سالار خلیل نسب خانم فرناز ساحری

طراحی لباس:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم فاطمه زعفرانی برای نمایش «دنیای وارونه رویا»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم ریحانه مطهری و آرش شریف زاده برای طراحی لباس نمایش «یک دقیقه»

طراحی صحنه:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم مریم تیموری برای نمایش «جادوی مروارید سیاه»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای امیر مشهدی عباس برای طراحی صحنه نمایش «خیمه قمرخانم»

صداپیشه و عروسک‌گردانی:

دراین بخش ضمن تقدیر از خانم زهرا ناظری جایزه عروسک‌گردانی و صداپیشگی شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم ساناز عبدالرزاق در نمایش «بابای من یه قهرمانه» و خانم زهرا عظیمی‌نیا در نمایش «جادوی مروارید سیاه» اهدا می‌شود.

بازیگری زن: 

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم‌ها مینووش رحیمیان برای بازی در نمایش «گیسوانی برای پرواز» و خانم المیرا پارسا برای بازی در نمایش «مجید، هی فرچه‌ها» و خانم فهیمه باروتچی برای بازی در نمایش «گیسوانی برای پرواز»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم ندا نوری برای بازی در نمایش «یک دقیقه» و «گربه خیر ندیده موش‌های دم بریده»

بازیگری مرد:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقایان فرزین محدث  برای بازی در نمایش «گیسوانی برای پرواز» و آقای علیرضا رحیم زاده برای بازی در نمایش «شهر بی‌گدا»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای امیرحسین انصافی برای بازی در نمایش «خیمه قمر خانم»

 

نمایشنامه نویسی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای جعفر مهیاری برای نمایشنامه «یک دقیقه»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای امیرمشهدی عباس برای نمایشنامه «خیمه قمر خانم»

کارگردانی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقایای رضا بیات برای کاگردانی نمایش «بابای من یه قهرمانه»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم بهناز مهدیخواه برای کارگردانی نمایش «خیمه قمر خانم»

آرای هیات داوران بخش تئاتر باران چهارمین جشنواره تئاتر شهر

 

موسیقی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای محمد عرب حمید ابراهیمی برای نمایش «بلور»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای علی‌سینا رضانیا برای نمایش «پروانگی، آواره‌گی، ویرانگی»

طراحی صحنه و لباس:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای ناصر عاشوری طراح صحنه نمایش «مجلس شاه فتاح» و آقای علیرضا مهران طراح صحنه نمایش «تابندگان»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای شهرام سلطانی در نمایش «بلور»

بازیگری

تقدیر ویژه:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به بازیگران نوجوان محمدرضا معقولی و امیرحسین فلاح آزادروش در نمایش «کمی دورتر»

بازیگری زن:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم باران ستوده در نمایش «کمی دورتر»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم لاله نورالدین موسی در نمایش «پروانگی، آواره‌گی ویرانگی»

بازیگری مرد:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می شود به آقای بیژن محرمی در نمایش «مجلس شاه فتاح»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای شهرام سلطانی در نمایش «بلور»

نمایشنامه‌نویسی:

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می شود به آقای شهرام سلطانی برای نمایشنامه «بلور»

کارگردانی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقایان شاهین و شهرام سلطانی در نمایش «بلور»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی آقای  احسان بیات‌فر در نمایش «پروانگی، آواره‌گی، ویرانگی»

جایزه ویژه:

هیات داوران جایزه ویژه خود را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌نماید به آقایان بورژین عبدالرزاقی، علی جدیدی، بهنام سلطانی بازیگران نمایش «پروانگی، آواره‌گی، ویرانگی»

 

آرای هیات داوران بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی

نمایشنامه‌نویسی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای سهیل قناعتی برای نمایشنامه «رقص ماهی» و خانم لیدا شیرمرد برای نمایشنامه «ورودی یاس، پلاک دو»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای احسان شادمانی برای نمایشنامه «علاالدین و پراید پرنده»

کارگردانی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای احسان شادمانی برای نمایشنامه‌خوانی «علاالدین و پراید پرنده»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای سهیل قناعتی برای نمایشنامه‌خوانی «رقص ماهی»

نقش‌خوان زن:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم‌ها رها خدایاری در نمایشنامه‌خوانی «من آنجا نیستم» و ملیحه کیادربندسری برای نمایشنامه‌خوانی «تهران ۱۳۹۰ خورشیدی» و «دلبند وقایع اتفاقیه مفقودالپدر»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم لیلا دوکوهکی برای نمایشنامه‌خوانی «علاالدین و پراید پرنده»

نقش‌خوان مرد:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقایان محمد ساربان برای نمایشنامه‌خوانی تقاطع و مهران مرادی برای نمایشنامه‌خوانی مغز سرخ

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای احسان شادمانی برای نمایشنامه علاالدین و پراید پرنده

جایزه ویژه:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای سهیل قناعتی برای نمایشنامه‌خوانی رقص ماهی

 

آرا هیات داوران بخش مسابقه تئاتر خیابانی چهارمین جشنواره تئاتر شهر

 

موسیقی:

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای احمد صمیمی برای موسیقی نمایش «در کوزه اگر آب نیست»

طراحی صحنه و لباس:

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای حیدر رضایی برای طراحی صحنه و لباس نمایش «محاکمه در خیابان»

متن و ایده:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای علی اردستانی برای نمایش «کنکور شهروندی»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای علی عمرانی برای نمایش «فرشته ماهی‌ها در خاک»

کارگردانی:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای علی عمرانی برای نمایش «فرشته ماهی ها در خاک»  

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم الهه شه‌پرست برای نمایش «کودک درون»

بازیگری زن:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم سحر نوری در نمایش «محاکمه در خیابان»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم نرگس خاک کار برای نمایش «کسی لبخند نمی‌زند»

بازیگری مرد:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای ابراهیم رضایی برای نمایش «قبل، حین، بعد» و آقای محمد هادی عطایی برای نمایش «غائله شبیه‌خوانی» و نمایش «کنکور شهروندی»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای امیرحسین شفیعی برای بازی در نمایش «ساعت نُه»

تقدیر ویژه:

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای مسعود مهرابی برای بازی موثر در تئاتر خیابانی و آقای علی جباری برای توجه به نمایش سنتی و آئینی

 

آرا هیات داوران بخش تئاتر صحنه‌ای چهارمین جشنواره تئاتر شهر

 

موسیقی:

کاندیداها: علی سینا رضانیا در نمایش «پشت سرت رو نگاه کن» فرژام فلکی در نمایش «با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای فرژام ملکی برای موسیقی نمایش «با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای علی‌سینا رضانیا برای نمایش «پشت سرتو نگاه کن»

طراحی لباس:

کاندیداها:

محمد قاسمی برای طراحی لباس نمایش «خطوط خاطر»

مهسا پارسایی برای طراحی لباس نمایش «با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

الهام یوسفی برای طراحی لباس نمایش «سنگ فرش‌های خیابان ولیعصر»

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم الهام یوسفی برای طراحی لباس نمایش «سنگ فرش‌های خیابان ولیعصر»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم مهسا پارسایی برای طراحی لباس نمایش «با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

طراحی صحنه:

کاندیداها:

احسان فلاحیان برای طراحی صحنه نمایش «آوایی در زندگی دوردست»

وحید لاری برای طراحی صحنه نمایش «وداع سبز»

وحید دژمی برای طراحی صحنه نمایش«همان همیشگی»

محمد قاسمی برای طراحی صحنه نمایش«خطوط خاطر»

هما پریسان علیرضا شمس برای طراحی صحنه نمایش«با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

مسلم خراسانی، هانی حسینی برای طراحی صحنه نمایش«سنگ فرش های خیابان ولیعصر»

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای مسلم خراسانی، هانی حسینی برای طراحی صحنه نمایش«سنگ فرش های خیابان ولیعصر»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم هما پریسان و آقای علیرضا شمس برای طراحی صحنه نمایش «با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

بازیگری

 

تقدیر ویژه:

​لوح تقدیر و جایزه نقدی به بازیگر خردسال آرمان مرادی در نمایش «بچه تابستان»

بازیگری مرد:

کاندیداها:

احسان فلاحیان برای بازی در نمایش«آوایی در دوردست»

فرامرز قلیچ خانی برای بازی در نمایش«کمدی با شیوه فاصله گذاری»

محسن صادقی برای بازی در نمایش«همان همیشگی»

محمدقاسمی برای بازی در نمایش«خطوط خاطر»

احمد صمیمی برای بازی در نمایش«با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

آرمین بشرویه برای بازی در نمایش«سنگ فرش‌های خیابان ولیعصر»

سروش جمشیدی برای بازی در نمایش«انگور»

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقایان

فرامرز قلیچ خانی برای بازی در نمایش«کمدی با شیوه فاصله گذاری»

احسان فلاحیان برای بازی در نمایش«آوایی در دوردست»

سروش جمشیدی برای بازی در نمایش«انگور»

این بخش برگزیده‌ای ندارد.

بازیگری زن:

کاندیداها:

سوده فارانی برای بازی در نمایش«گودبرداری»

آبان حسین آبادی برای بازی در نمایش«همان همیشگی»

مژگان غلامی برای بازی در نمایش«فولاد هرگز زنگ نمی‌زند»

نداشامی نوری برای بازی در نمایش«مردی که می‌خواست مرد بماند»

مهری سادات آل آقا برای بازی در نمایش«با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

مهدخت مولایی برای بازی در نمایش«سنگ‌فرش‌های خیابان ولیعصر»

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم‌ها

مهری سادات آل آقا برای بازی در نمایش«با من حرف نمی‌زنی چرا؟»

آبان حسین آبادی برای بازی در نمایش«همان همیشگی»

سوده فارانی برای بازی در نمایش«گودبرداری»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم مهدخت مولایی برای بازی در نمایش«سنگ‌فرش‌های خیابان ولیعصر»

نمایشنامه‌نویسی:

کاندیداها:

احسان فلاحیان برای نمایشنامه«آوایی در زندگی دوردست»

رضا خاتمی برای نمایشنامه «گودبرداری»

پویاپیرحسنلو برای نمایشنامه «سنگ‌فرش خیابان ولیعصر»

فرهاد نقدعلی برای نمایشنامه «گسل»

سیدمحمدمساوات برای نمایشنامه «انگور»

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای پویاپیرحسنلو برای نمایشنامه «سنگ‌فرش خیابان ولیعصر» سیدمحمدمساوات برای نمایشنامه «انگور»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای رضا خاتمی برای نمایشنامه «گودبرداری»

کارگردانی:

کاندیداها:

هما شیرازی برای نمایش «گودبرداری»

وحید دژمی برای نمایش «همان همیشگی»

پری بارانی برای نمایش «خطوط خاطر»

هما پریسان برای نمایش «با من حرف نمی زنی چرا؟»

عبدالرضا شیبانی برای نمایش «انگور»

پویا پیرحسنلو و مسلم خراسانی برای کارگردانی نمایش «سنگ‌فرش خیابان ولیعصر»

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود به هما شیرازی برای نمایش گودبرداری هما پریسان برای نمایش «با من حرف نمی زنی چرا؟» پویا پیرحسنلو و مسلم خراسانی برای کارگردانی نمایش «سنگ‌فرش خیابان ولیعصر»

برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای وحید دژمی برای کارگردانی نمایش «همان همیشگی»

نمایش برگزیده:  

کاندیداها:

پویا پیرحسنلو و مسلم خراسانی برای کارگردانی نمایش «سنگ‌فرش خیابان ولیعصر»

هما پریسان برای نمایش «با من حرف نمی زنی چرا؟»

احسان فلاحیان برای نمایشنامه«آوایی در زندگی دوردست»

 

نمایش برگزیده شامل تندیس جشنواره، به گروه نمایش «همان همیشگی» به کارگردانی آقای وحید دژمی

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید