معرفی اعضای كميته‌های هيات دفاع شخصی ارتش

0

معرفی اعضای كميته‌های هيات دفاع شخصی ارتشبه گزارش خبرگزاری میزان، در مراسم دریافت احکام  اعضای کمیته های هیئت دفاع شخصی ارتش جمهوری اسلامی ایران سرهنگ دکترغلامرضا سنجابی رئیس هیئت دفاع شخصی ارتش با معرفی روسای کمیته های هیات ، به تشریح برنامه های هیات دفاع شخصی ارتش پرداخت و گفت: ارتقای آمادگی رزمی، افزایش مهارت‌ها و کیفیت عملکرد نیروهای ارتش که وظیفه حراست از نظام اسلامی را بر عهده دارند باید با نگاهی راهبردی و برنامه ریزی مدون در دستور کار قرار گیرد زیرا عدم داشتن تفکر راهبردی مسئولان مهمترین چالش ما در این حوزه خواهد بود.

وی اضافه کرد: در وهله اول باید با توجه ویژه و تفکری راهبردی مسؤلان آجا در جهت توسعه این ورزش و آمادگی رزمی کارکنان حرکت نموده و با ثبت سبک خاص نظامی در ورزش دفاع شخصی به نام ارتش ج ا.ا. و فرهنگ سازی و تبین اهمیت فراگیری این ورزش بین کارکنان و خانواده های آجا این ورزش را توسعه دهیم و بدون شک تغییر دلخواه در این زمینه در سایه نگاه جدی مسئولان  و فراهم نمودن زیر ساخت های ورزش دفاع شخصی محقق خواهد شد .

سرهنگ جمشید فولادی رییس سازمان تربیت بدنی ارتش طی سخنانی ورزش دفاع شخصی را یک رشته ورزشی کاربردی توصیف کرد و گفت: با توجه به اینکه این رشته به‌طور مستقیم در ماموریت و عملیات‌های نظامی کاربرد دارد باید در این ورزش کاربردی آموزش صحیح و موثر و با برنامه برای نظامیان فراهم گردد.

در پایان این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید علی فقیه رئیس اداره عقیدتی سیاسی آجا نیز بیان كرد : باید به جنبه معنوی ورزش توجه ویژه ای داشت چرا که جنبه معنوی باعث گرایش اقشار مختلف به جامعه ورزش شده و در ورزشهای رزمی بویژه دفاع شخصی نیز علاوه بر استانداردهای دفاعی باید جنبه فرهنگی و ارزشی را مد نظر قرار دهید.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید