معرفی بازی ایرانی فرا گوسفند؛ پرش گوسفندی!

0

گیگر :

عناوین آرکید یا رکوردی امروزه بخش بزرگی از بازی‌های آندرویدی را تشکیل میدهند، بازی‌هایی که علیرغم نداشتن داستان و محتوای زیاد می‌توانند بشدت اعتیادآور بوده و ساعت‌ها شما را سرگرم کنند. یکی از عناوین مرتبط با این سبک، Super Sheep یا فرا گوسفند است که در ادامه به معرفی آن میپردازیم.

 

روند بازی بسیار ساده است، داستان بازی درخصوص گوسفندی است که قصد پریدن از لبه یک صخره را دارد و بازیکن میبایست با پرتاب مکرر یک پلتفورم زیر پاهای این گوسفند بازیگوش، جان آن را از سقوط و مرگ نجات دهد! همانطور که گفته شد عناوین آرکید یا رکوردی دارای خط داستانی و جزئیات زیادی نیستند، بلکه تنها یک گیم‌پلی خلاقانه می‌تواند به تنهایی موجب موفقیت و محبوبیت آن‌ها شود. این مسئله دقیقا دررابطه با فرا گوسفند صدق می‌کند،  چرا که استودیو Appinu با خلق یک گیم‌پلی ساده و در عین حال جذاب، درکنار یک محیط فانتزی عنوان آرکید زیبایی را بوجود آورده است که برای تمام سنین مناسب است. محیط بازی بسیار شاد و رنگارنگ طراحی شده است و می‌توان فضا یا شخصیت اصلی بازی را تغییر داد، به این طریق که با جمع کردن سکه‌هایی که به عنوان جایزه در اختیار شما قرار میگیرند میتوانید از میان شش نوع گوسفند موجود با نام‌های دزد دریایی، صورتی، داش مشتی، با شخصیت، گوسفند کابوی و گوسفند خبیث یکی را انتخاب کرده و همچنین فضای بازی را از یک دشت سرسبز به غروب آفتاب تغییر دهید.

فرا گوسفند یکی دیگر از محصولات داخلی کشور است که توانسته به خوبی عناصر موفیقت یک بازی آرکید را در کنار یکدیگر جمع کرده و باعث سرگرمی شما یا کودکانتان شود، این بازی هم‌اکنون برروی ios و آندروید دردسترس است و شما می‌توانید ورژن آندرویدی آن را از کافه بازار دانلود کنید.
 

 

 


 

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید