معرفی فیلم Spectre؛ بازگشت جیمز باند به گذشته

0

معرفی فیلم Spectre؛ بازگشت جیمز باند به گذشته

اسپکتر  بیست و چهارمین فیلم از سری فیلم های جیمز باند است. شاید سری  فیلم های جیمز باند به مذاق هر بیننده ای خوش نیاید اما  عده ای هستند که فیلم های جیمز باند را ستایش میکنند و جزو طرافداران این سری فیلم هستند. وجود بازیگران سرشناسی چون دنیل کریگ، کریستوف والتز و مونیکا بلوچی یکی دیگر از دلایلی است که دوست داران این بازیگران تمایل دارند فیلم جدید جیمز باند را تماشا کنند.

اهل سینما میگویند اسکای فال، فیلم قبلی جیمز باند، بهترین فیلم این سری فیلم است و به گونه ای سطح انتظار بینندگان و علاقه مندان این سری فیلم را زیاد کرده است. با وجود اینکه اسکای فال را نیز مانند اسپکتر سام مندس کارگردانی کرده است منتقدان بر این عقیده اند که اسپکر فیلم ضعیفی بوده و به گونه ای که از آن انتظار میرفته ظاهر نشده است. یکی از حاشیه هایی که فیلم اسپکتر داشت هک شدن کمپانی سونی بود که گفته میشد یک نسخه از فیلم نامه ی این فیلم نیز  به سرقت رفته است. اما شرکت سونی اعلام کرد که فیلم نامه ی به سرقت رفته نسخه اولیه فیلم نامه بوده است و جای نگرانی برای طرفداران این فیلم نیست.

اگر فیلم اسپکتر را تماشا کنید متوجه فیلم نامه ضعیف آن خواهید شد، فیلم اسپکتر بر خلاف اسکای فال که فیلم نامه ی جالبتری داشت بیشتر به شکل جیمز باند های قدیمی ساخته شده است و صحنه های فیلم بیشتر قصد سرگرم کردن بیینده را دارند و مانند فیلم های قدیمی این سری،جیمز باند یک شخصیت شکست ناپذیر است و از همه ی موانعی که پیش رویش قرار میگیرد به راحتی عبور میکند. شخصیت جیمز باند در این فیلم با دو فیلم قبلی آن(کازینو رویال و اسکای فال) تفاوت های چشم گیری دارد. از نقاط قوت این فیلم میتوان به فیلم برداری خوب آن، و بازی خوب بازیگران آن اشاره کرد که هر انچه طرفداران این بازیگران از انها انتظار داشتند را به خوبی در این فیلم به نمایش گذاشته اند. به هر حال همیشه نباید از فیلم های خوب گفت و یا در مورد فیلم ها،حرف های خوب گفت. در میان خوانندگان حتما افرادی وجود دارند که نمیخواهند هر فیلمی را تماشا کنند،مخصوصا فیلمی که در انتها به این نتیجه برسند که از آن فیلم لذت نبرده اند. گاهی باید در مورد فیلم های ضعیف نیز به ما هشدار داده شود تا با آگاهی بیشتری نسبت به دیدن یا ندیدنشان تصمیم بگیریم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید