معرفی لوتوس ایورا ۴۰۰ هسل (Hethel) در سال ۲۰۱۶!

0

  تولیدات اتومبیل‎های لوتوس که در سال ۱۹۵۲ وارد بازار شدند، از همان ابتدا در ساختمان‎های قدیمی نزدیک هتل ریل‎وی در شهرک هورنسی لندن شمالی واقع شده بود. این کمپانی در سال ۱۹۵۹ تصمیم به خریداری یک کارخانه در شهر چزنت انگلستان گرفت و در سال ۱۹۶۶ تولید و توسعه اتومبیل‎های خود را با تجهیزاتی مدرن در دهکده هسل واقع در منطقه نورفولک انگلستان آغاز کرد. این شرکت انگلیسی در سال ۲۰۱۶ حضور ۵۰ ساله خود در دهکده هسل را گرامی داشته و برای ارج نهادن به این افتخار، نسخه ویژه‎ای از لوتوس ایورا را بدین‎شکل نامگذاری کرده است. این مدل جدید، ایورا ۴۰۰ نسخه هسل نام دارد و تعداد آن برای فروش محدود است.

این نسخه محدود ایورا با رنگ‏های منحصر به فرد و یک سری ویژگی‎های سفارشی، تنها خودرویی نخواهد بود که به یادبود حضور در تجهیزات هسل ساخته می‎شود.

جین مارک گیلز مدیرعامل گروه تولیدات لوتوس اظهار داشت: «ایورا ۴۰۰ یکی از جدیدترین و بهترین اتومبیل‎های اسپرت و مسابقه‎ای جهان است و تمام بخش‎های آن طی ۵۰ سال گذشته به‎صورت دست‎ساز در هسل ساخته شده‏‎اند. بسیار مفتخریم که بخشی از این مجموعه هستیم و از اینکه این محصول به وطن ما اختصاص داده شده بسیار خرسندیم. در سال ۲۰۱۶، برقراری تعامل با منطقه نورفولک را گرامی می‏‎داریم و به زودی خبرهای خوشی را در رابطه با رونمایی از لوتوس هسل منتشر خواهیم کرد».

وی هیچ سخنی درباره اینکه آیا این اتومبیل تا آمریکا گسترش خواهد یافت یا خیر، مطرح نساخت.

 

 

Post source : http://www.topspeed.com/cars/coupe/ke141.html

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید