معرفی محصولات جدید پر فروش ترین برند منبع تغذیه در آلمان

0

معرفی محصولات جدید پر فروش ترین برند منبع تغذیه در آلمان

پر فروش ترین برند منبع تغذیه در کشور آلمان که در ۱۰ سال گذشته این عنوان را حفظ نموده،‌نسل جدیدی از پاور های با کیفیت خود را در بازه توان ۴۰۰ تا ۷۰۰ وات معرفی کرد. چهار منبع تغذیه در خانواده جدید Pure Power 9CM این کمپانی به صورت نیمه ماژولار تولید می شوند و فقط کانکتور های ضرروی برای پردازنده و مادربرد قابل جداسازی نیستند. سایر کانکتور ها بر اساس نیاز کاربر به پاور متصل می شوند تا از شلوغی و بی نظمی درون کیس جلوگیری به عمل آید. راندمان پاور های جدید به دلیل برخورداری از تائیدیه استاندارد 80 Plus Silver به ۹۱درصد می رسد تا بازدهی قابل قبولی نسبت به توان و قیمت خود ارائه دهند.

 

پاورهای خانواده Pure Power 9CM کمپانی Be Quiet! به دو ریل ۱۲ ولت برای تقسیم توان مورد نیاز قطعات اصلی سیستم مجهزند. به دست آوردن تائیدیه دو استاندارد Energy Star 6 و C6/C7 state برای پردازنده های جدید اینتل نشان می دهد که برای توان مصرفی در حالت استند بای و پشتیبانی از قطعات جدید برنامه ریزی ویژه ای صورت گرفته است. با بهره گیری از Energy Star 6.0 و ErP 2014 توان مصرفی در حالت استندبای تا ۰.۵ وات کاهش خواهد یافت و از مصرف بیهوده انرژی جلوگیری می شود.

 

پاور be quiet!

 

برای مقابله با آسیب های احتمالی به پاور و قطعات کامپیوتر شخصی، شش مدار محافظ شامل محافظ در مقابل افزایش یا کاهش ولتاژ، اتصال کوتاه، افزایش توان مورد نیاز سیستم و افزایش بیش از حد حرارت در نظر گرفته شده است. حضور شش مدار محافظ در پاورهایی با توان ۴۰۰ تا ۷۰۰ وات و محدوده قیمت ۶۹ تا ۱۰۹ یورو توسط Be Quiet! بسیار ارزشمند و قابل تحسین است. فن ۱۲۰ میلی متر به کار رفته در محصولات جدید Be Quiet! پیش از این در سری Pure Power L8 نیز مورد استفاده قرار گرفته بود، اما در نسل جدید با بهینه سازی روی موتور و بلبرینگ، نویز فن کاهش یافته و شدت جریان هوای تولید شده نیز افزایش یافته است.

 

پاور be quiet!

 

از دیگر ویژگی های مهم پاور های سری Pure Power 9CM می توان به طراحی اختصاصی برد پاور توسط Be Quiet!به منظور بهینه سازی عملکرد، بهره گیری از خازن های با کیفیت جامد، کابل های تخت با روکش محافظ، وجود دو کانکتور ۶+۲ پین کارت گرافیک در پاورهای ۴۰۰ و ۵۰۰ وات و حضور چهار کانکتور ۶+۲ پین PCI در پاور های ۶۰۰ و ۷۰۰ وات اشاره کرد. وجود چهار عدد کانکتور کارت گرافیک برای راه اندازی سیستم های گیمینگ مجهز به دو کارت گرافیک در محدوده ۶۰۰ تا ۷۰۰ در میان رقبا، قابل تحسین است.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید