معرفی محصولات شرکت های دانش بنیان از طریق بازار مشترک بین المللی

0

مشاور و کارشناس پارک علم و فناوری حوزه مدیریت تکنولوژی برای فروش و شناسایی محصولات شرکت های دانش بنیان نوپا بازارهای مشترک بین المللی با حمایت معاونت علمی فناوری تشکیل شده است.

علی اکبر صادق پور مشاور و کارشناس پارک علم و فناوری حوزه مدیریت تکنولوژی در گفت وگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشكی ؛ با اشاره به رویکرد صحیح شناسایی شرکت های دانش بینان نوپا اظهار داشت: در  استان خراسان رضوی 135 شرکت دانش بنیان تقاضای تأییدیه و استفاده از تسهیلات ویژه پارک علم و فناوری کردند که در این میان در حدود 100  شرکت تقاضایشان بررسی شده و صلاحیت های لازم را کسب کرده اند.

وی ادامه داد: توانمندسازی شرکت های دانش بنیان در پارک های علم و فناوری با هدف افزایش ارتقای  سطح علمی کارشناسان این شرکت ها صورت گرفته و این امر با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در حال رشد است.

مشاور و کارشناس پارک علم و فناوری حوزه مدیریت تکنولوژی در خصوص برندسازی شرکت های دانش بنیان حاضر در پارک علم و فناوری گفت: برای افزایش سطح کیفی این شرکت ها و بالا رفتن طسح تولید محصولات دانش بنیان کارگاه های بازاریابی بین المللی و مدیریت تکنولوژی برای کارشناسان برگزارشده تا از روش های اقتصادی آموزش های لازم را ببرد.

صادق پور یادآور شد: به تناسب فعالیت های فناوری شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک از حمایت های ویژه معاونت علمی فناوری و ارائه تسهیلات بانکی برخوردار می شوند.

وی عنوان کرد: شرکت های دانش بنیان نوپا برای فروش محصولات خود با حمایت معاونت علمی فناوری اقدام به بازار مشترک بین المللی کرده تا تولیدات خود را در معرض ظهور قرار داده و محصولاتشان به شرکت های بزرگ دنیا معرفی شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید