معرفی وب سایت برای آپلود فایل های حجیم تا ۵ گیگابایت

0

آپلود فایل های حجیم تا 5 گیگابایت
آپلود فایل های حجیم تا ۵ گیگابایت

معرفی وب سایت برای آپلود فایل های حجیم تا ۵ گیگابایت

مقدمه:خب دوستان عزیز سایتهای ایرانی و خارجی زیادی وجود دارد که می توانید در آن فایل های حجیم آپلود کنید . از نمونه های ایرانی می توان به پیکو اشاره کرد که در مدت زمان کوتاهی توانست محبوبیت زیادی بدست بیاورد .در مقابل وب سایت هایی وجود دارند که برای آپلود کردن فایل ها محدودیت قائل شده و یا برای به اشتراک گذاری نیاز به ثبت نام دارند. در ادامه قصد داریم یک نمونه از بهترین سایت های اشتراک گذاری فایل های بزرگ تا حجم ۵ گیگابایت و بدون نیاز به ثبت نام و شمارنده را در ادامه معرفی می کنم .

یکی از وب سایتهای خارجی yourfilelink می باشد  . yourfilelink یک سرویس اشتراک گذاری آنلاین است که به کاربران اجازه می دهد فایل هایی با ماکسیمم حجم ۵ گیگابایت را به اشتراک گذارند. افرادی که شما لینک را با آنان به اشتراک می گذارید، مجبور نیستند برای دانلود کردن فایل ها منتظر بمانند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل هایتان را آپلود کنید تا لینک شخصی برای آنچه به اشتراک گذاشته اید را دریافت کنید. فایل های آپلود شده تا ابد در این وب سایت باقی خواهند ماند به شرطی که هر ۳۰ روز یکبار دانلود شوند. برای استفاده از این سرویس باید از VPN استفاده کنید و سایت فیلتر می باشد .  لینک ورود به وب سایت

بعد از وارد شدن می توانید فایل خودتان را از طریق گزینه Browse آپلود کرده و لینک آن را دریافت کنید .

معرفی_یک_وب_سایت_برای_آپلود_فایل_های_حجیم_تا_5_گیگابایت

 

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب معرفی وب سایت برای آپلود فایل های حجیم تا ۵ گیگابایت  رسیدیم امیدوارم این مطلب مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید